Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Żarcie Na Kółkach będzie karmić pod Pałacem Kultury!

Z przepyszną przyjemnością informuję, że Żarcie Na Kółkach wraca w jedno z ulubionych miejsc na miejski piknik, czyli pod Pałac Kultury i Nauki. W terminie wyjątkowym, bo podczas Nocy Muzeów! 20 i 21 maja będą Was karmić w dzień, w nocy i znowu w dzień. Nikt nie pozostanie głodny!

żarcie na kółkach

Na płycie głównej Placu Defilad ustawi się prawie 40 rozmaitych zmotoryzowanych restauracji i kawiarni – od większych i mniejszych samochodów, poprzez przyczepy, rowery, skutery i wszystko to, co karmi i poi na kółkach.  Zapiszcie datę w kalendarzu i koniecznie wpadajcie pod Pałac na Żarcie Na Kółkach!

żarcie na kółkach

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami! Jeżeli nie chcecie ruszać się z domu, to również tu znajdziecie rekomendacje, która pizza nocą jest najlepsza, skąd zamówić włoskie jedzenie w Warszawie lub kto dostarcza najlepszy catering w Warszawie. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wyjątkowe miejsce, pełne ciekawych opinii.