Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

żarcie na kółkach burgery

Żarcie na kółkach powraca. Przed nami 6 edycja konkursu na najlepszy burger w Polsce!

Żarcie Na Kółkach zaprasza na największy zlot food trucków w Polsce. 24 i 25 sierpnia ponad 100 wozów zaparkuje pod PGE Narodowym w Warszawie, by nakarmić głodnych mieszkańców miasta. 20-stka z nich będzie serwować burgery i stanie w szranki o tytuł Mistrza Burgerowego. Zapowiada się pyszny weekend, pełen smaków i emocji.

żarcie na kółkach burgery

24 i 25 sierpnia na błoniach PGE Narodowego zbierze się setka najlepszych food trucków w Polsce, które swoją różnorodnością i jakością zachwycą absolutnie wszystkich. Oprócz dobrze znanych klasyków, m.in. burgerów, hot-dogów czy zapiekanek, food trucki zaserwują także modne od kilku sezonów potrawy, takie jak ramen, udon, pierożki na parze, pastrami, szarpane mięsa czy corn-dogi. Nie zabraknie także dań wegetariańskich, słodkich przekąsek i zdrowych napojów.

żarcie na kółkach

W trakcie Festiwalu odbędą się także 6. Mistrzostwa Burgerowe. Jury złożone z blogerów, dziennikarzy i krytyków kulinarnych wyłoni Mistrza Burgerowego 2019 roku. Z kolei za pośrednictwem aplikacji Going. goście Festiwalu będą mogli wziąć udział w głosowaniu na Burgera Publiczności. Co roku Mistrzostwa wywołuję niemałe poruszenie wśrod uczestników wydarzenia i właścicieli mobilnych burgerowni.

Ponadto już po raz siódmy stołeczna Gazeta Wyborcza, pod przewodnictwem Basi Stareckiej, przyzna tytuł Warszawskiej Pyzy, tj. nagrodę dla najlepszego warszawskiego street foodu. 25 sierpnia, czyli w niedzielę, na błoniach PGE Narodowego zwycięzca oraz wyróżnieni w plebiscycie otrzymają pamiątkowe dyplomy.

żarcie na kółkach wystawcy

Zapowiada się weekend pełen kulinarnych wrażeń i emocji. „Festiwal Food Trucków oraz Mistrzostwa Burgerowe to coroczne święto street foodu w Polsce. Jesteśmy dumni, że z roku na roku przybywa nam gości oraz niesamowitych mobilnych restauracji. Zapraszamy naszych fanów i wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji świętować razem z nami” – mówi Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

Żarcie Na Kółkach to organizator największych zlotów food truckowych w Polsce, który przywiązuje szczególną wagę do jakości serwowanych potraw oraz obowiązujących trendów w mobilnej gastronomii. W rezultacie wszystkie wydarzenia ŻNK to uczta dla entuzjastów street foodu, którzy uwielbiają zarówno klasyki gatunku jak i nowości z najodleglejszych zakątków globu.

żarcie na kółkach burgery

żarcie na kółkach warszawa