Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

żarcie na kółkach 2018

Zbierajcie siły! Żarcie na kółkach rozpoczyna kolejny sezon!

Żarcie Na Kółkach bije kolejny rekord i zaprasza wszystkich na największy zlot food trucków w Polsce. Pod PGE Narodowym zajedzie ponad 100 wozów, które przez weekend 18-19 sierpnia nakarmią głodnych wrażeń mieszkańców miasta oraz turystów. Ponadto 20 trucków stanie do walki o tytuł Burgera Roku 2018 Roku. Będzie się działo! Wstęp wolny.

żarcie na kółkach warszawa 2018

To największe tego typu wydarzenie w tej części Europy. Przybyli goście spróbują dań niemal z całego świata. Ponad 100 mobilnych restauracji przyrządzi szereg potraw z Ameryki Północnej i Południowej, Karaibów, Meksyku, Tajlandii, Korei, Japonii, Włoch i Polski. Nie zabraknie wozów z gorącymi i zimnymi napojami, deserami oraz daniami wegetariańskimi. Szykuje się prawdziwa uczta, która z pewnością podbije serca i żołądki warszawiaków.

żarcie na kółkach start sezonu

W trakcie Festiwalu odbędą się także 5. Mistrzostwa Burgerowe. Jury złożone z blogerów, dziennikarzy i krytyków kulinarnych wyłoni Burgera 2018 Roku. Ponadto już po raz piąty Gazeta Wyborcza Stołeczna przyzna tytuł Warszawskiej Pyzy – nagrodę dla najlepszego warszawskiego street foodu. 19 sierpnia, czyli w niedzielę, na błoniach PGE Narodowego zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

żarcie na kółkach lista

żarcie na kółkach warszawa

żarcie na kółkach 2018

Zapowiada się weekend pełen kulinarnych wrażeń i emocji. „To naprawdę niezwykła edycja! W tym roku pojawiło się tyle fantastycznych food trucków, tyle nowych potraw. Jestem przekonana, że nasi goście będą pysznie zaskoczeni! ” – zapewnia Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

 

Ciekawe miejsca w Warszawie, popularne miejscówki, recenzje nowych miejsc. Restauracje w Warszawie. Nietypowe miejsca w Warszawie. Przestrzenie które zachwycają i które warto odwiedzić. Poznaj ciekawe miejsca w Warszawie i sam polecaj je innym dzięki najpopularniejszemu blogowi w Warszawie – WaszaWawa.pl Kina w Warszawie, repertuar, teatry, spektakle, koncerty w Warszawie. Na blogu WaszaWawa znajdziesz wszystkie najbardziej potrzebne Ci informacje. Oprócz tego dzięki WaszaWawa.pl, poznasz ciekawe miejsca w Warszawie. Od restauracje w Warszawie, po kluby i modne miejscówki. Doradzę Ci gdzie zjeść gdzie zjeść w Warszawie, Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? lub gdzie spędzić fajny wieczór z przyjaciółmi.