Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Wyższa Szkoła Artystyczna zaprasza na „Echa Drezdeńskiego Balu” w wilanowskiej Oranżerii

29 stycznia 2016 roku Wyższa Szkoła Artystyczna olśniła publiczność zebraną w drezdeńskiej Semper Opera spektakularnym pokazem trzydziestu wyjątkowych kostiumów w choreografii do muzyki Antonína Dvořáka.

Goście z całego świata zobaczyli na scenie nieograniczoną serię barw i kolorów. Mieniące się w światłach reflektorów stroje, wykończone z największą starannością i precyzją, pełne fantazji i wdzięku wirowały w tańcu przyciągając spojrzenia i budząc zachwyt. Dzięki Władzom WSA raz jeszcze będziemy mogli poczuć ducha minionego balu.

 Już 4 czerwca 2016 r. w Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16 w Warszawie) o godz.19:00 odbędzie się uroczysta Gala “Echa Drezdeńskiego Balu”, podczas której rektor Uczelni osobiście otworzy wernisaż fotografii wszystkich kostiumów zaprezentowanych na SemperOpernball. W trakcie Gali w Oranżerii Pałacu w Wilanowie goście będą mieli także okazję podziwiać na żywo kostiumy prezentowane przez uczestniczki programu edukacyjno-charytatywnego „Debiutantki”, które wcielą się w role modelek.

wyższa szkoła artystyczna

Wyższa Szkoła Artystyczna informuje ponad to, iż wieczór zostanie wzbogacony multimedialnym pokazem z tegorocznego występu młodych artystów z Polski, oficjalnymi podziękowaniami dla uczestników, Partnerów oraz Patronów wspierających wydarzenie a także konkursem z nagrodami. Przybyli Goście będą mieli okazję zakupić specjalny foto obraz wykonany ze zdjęć z SemperOpernball. Środki z jego zakupu zostaną przeznaczone na cele statutowe Fundacji Edukacji Artystycznej Homo Faber. Galę poprowadzi aktor i prezenter telewizyjny – Daniel Wieleba.

4 czerwca 2016 o godzinie 19.00
Oranżeria Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16
wstęp wolny

 

Zobacz najciekawsze wydarzenia rozrywkowe w mieście Warszawa. Blog WaszaWawa to darmowa baza zawierająca nadchodzące wystawy w Warszawie. Sprawdź, jakie wystawy odbywają się w Warszawie, kiedy możesz wybrać się na oprowadzanie po wystawie. Bilety do muzeum oraz darmowe wystawy w WarszawieKina w Warszawie, repertuar, teatry, spektakle, koncerty w Warszawie. Na blogu WaszaWawa znajdziesz wszystkie najbardziej potrzebne Ci informacje. Oprócz tego dzięki WaszaWawa.pl, poznasz ciekawe miejsca w Warszawie. Od restauracje w Warszawie, po kluby i modne miejscówki. Doradzę Ci gdzie zjeść gdzie zjeść w Warszawie, Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? lub gdzie spędzić fajny wieczór z przyjaciółmi. Na blogu WaszaWawa opisuje miejsca które odwiedzam i przedstawiam tylko te do których naprawdę warto się wybrać.