Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Jednodniowa wystawa genialnej artystki. Anna Halarewicz na MYSIEJ 3

7 grudnia w budynku MYSIA 3 odbędzie się JEDNODNIOWA wystawa prac Anny Halarewicz. Kto jeszcze nie miał styczności z jej pracami, ma doskonałą okazję poznać nie tylko unikalne prace Anny, ale również poznać samą artystkę, która tego dnia będzie świętować swoje urodziny!

Halarewicz

Anna Halarewicz to jedna z najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia polskich ilustratorów. Charakterystyczne dla jej prac jest połączenie wyrazistej kreski i pełnego emocji koloru. Współpracowała z takimi tytułami jak: Twój Styl, Harper’s Bazaar, Elle, Viva! moda, Fashion magazine, Glamour, InStyle, Cosmopolitan, Lounge magazyn, Newsweek, Wysokie Obcasy oraz markami m.in Omega, Bizuu, La Mania, Tatuum, Orska, Pandora, Grand Marnier, Dom Mody Klif, Galeria Mokotów, Dr Irena Eris, Hennessy i wiele innych.

unnamed-14

Halarewicz

Doceniana nie tylko w wąskich kręgach kolekcjonerskich, ale i na salonach polskiej mody i sztuki, artystka zaprezentuje wyjątkową wystawę prac, która jest jej interpretacją twórczości Alexandra McQueena, przełożoną na język malarstwa. Nie jest to pierwszy hołd oddany wielkiemu artyście – w 2015 roku ukazał się katalog „Tribute to…”, poświęcony Alexandrowi McQueen’owi, zawierający wybrane ilustracje Anny Halarewicz inspirowane pokazem projektanta „Horn of plenty”.

Anna Halarewicz – „33”
TYLKO 7/12/2016, godzina 19.00
Dom Handlowy MYSIA 3, III piętro

unnamed-27