Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

world war 3 gameplay

Wybucha Trzecia Wojna Światowa. Warszawa staje w ogniu. Przez chłopaków z Gliwic!

Jest rok 2026. Rozpoczyna się kolejny globalny konflikt. Trzecia wojna światowa staje się faktem! Warszawa staje w ogniu. W pierwszych dniach walki, ul Emilii Plater zostaje całkowicie zniszczona, w ruinach Złotych Tarasów walczą żołnierze. Nie wiadomo jak długo bronić będzie się stolica kraju. To wszystko zależy również od Ciebie! Przerażająca wizja? Na szczęście póki co jest to tylko gra. Właśnie dotarła do mnie zapowiedź  World War 3!

world war 3 gra

World War 3 to militarny shooter dla wielu graczy osadzony w realiach współczesnego konfliktu zbrojnego. Gra kładzie nacisk na współpracę w drużynie, narodowe siły zbrojne, prawdziwe lokacje. Pełna świadomość ciała oraz rozwinięty system personalizacji wyposażenia, przyczyniają się do wrażenia autentyczności pola walki.

world war 3 the farm 51

Dodatkowo wzbogacone o inne istotne elementy, takie jak system balistyki, zaawansowana symulacja pancerzy czy realistycznie odwzorowane uzbrojenie. WW3 tworzone jest we współpracy z wojskowymi centrami R&D oraz konsultantami militarnymi, a każda bitwa ma znaczenie w kontekście globalnej kampanii prezentowanej na mapie strategiczne.

Wszystkie mapy oparte są o prawdziwe lokacje takie jak ulice Warszawy, Berlina czy Moskwy (kolejne lokacje w planie) odwzorowanie z bezprecedensową dbałością o szczegóły.

world war 3 cena

World War 3 ukazuje współczesny konflikt zbrojny wraz z taktyką, technikami oraz procedurami inspirowanymi prawdziwymi akcjami bojowymi. Wszystko to zawarte zostało w dwóch ekscytujących trybach gry. Warzone oferuje dynamiczne, intensywne wymiany ognia w bitwach o umocnione punkty, wymagających współpracy zarówno w drużynie jak i pomiędzy piechotą a jednostkami pancernymi.

world war 3 premiera

Nastawiony na taktykę Recon umożliwia graczom współpracę w małych oddziałach zwiadowczych pozostawionych na własną rękę na wrogim terytorium z misją przetrwania i przejęcia celów wysokiego znaczenia (HVT – High Value Target). Razem te tryby rozgrywki spójne doświadczenie mające na celu ukazanie emocji oraz wrażeń obecnych na prawdziwym polu walki.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że po wielu latach pracy, możemy oficjalnie zaprezentować World War 3 graczom z całego świata! Wierzymy że spotka się on z ciepłym przyjęciem wśród fanów sieciowych FPS-ów i miłośników militariów. Nie ustajemy w wysiłkach nad udoskonalaniem projektu, który już wkrótce będziemy tworzyć wspólnie!” – mówi Kamil Bilczyński, dyrektor kreatywny projektu.

World War 3 jest mocno osadzone w militarnym realizmie, wliczając w to dokładne odwzorowanie broni, mundurów oraz wyposażenia narodowych sił zbrojnych. Wszystko to ma na celu zainspirowanie graczy do osobistego zaangażowania w grę oraz udowodnienia, że kraj którego barwy reprezentują jest dominującą siłą na polu walki. Wszystkie mapy oparte są o prawdziwe lokacje takie jak ulice Warszawy, Berlina czy Moskwy (kolejne lokacje w planie) odwzorowanie z olbrzymią dbałością o szczegóły.  Jak wygląda zapowiedź? Zobaczcie sami!

 

World War 3 – Gameplay Trailer

 

Szukasz informacji o tym co w Warszawie. Poznaj WaszaWawa najlepszy blog z darmową bazą imprez w Warszawie! Wydarzenia, imprezy, atrakcje. Darmowe imprezy, koncerty, zaproszenia na imprezy. Blog WaszaWawa publikuje informacje o tym co w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie najlepiej się bawić w Warszawie. Jako pierwszy zobaczysz dowiesz się o ciekawych wydarzeniach w WarszawieWaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat tego co w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Koncerty? Najważniejsza lista muzycznych imprez w Warszawie. Bilety na koncerty, spotkania z artystami. Jakie spektakle w Warszawie grają teraz teatry? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie. WaszaWawa to blog który na bieżąco informuje o najciekawszych imprezach w Warszawie. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, tych którzy szukają informacji o koncertach, repertuarze filmowym, spektaklach. WaszaWawa to mapa wydarzeń dzięki, której nie tylko dowiesz się o tym co dzieje się w Warszawie, ale również gdzie np. zjeść dobry lunch czy romantyczną kolację. Na blogu WaszaWawa często organizowane są konkursy, w którym do wygrania są m.in bilety na różnego rodzaju imprezy odbywające się w stolicy. Dołącz do grona czytelników i jako pierwszy dowiaduj się o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w Warszawie.