Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

wolare warszawa

Ponad 200 wolnych mieszkań. Wolare już w sprzedaży!

Rozpoczęto sprzedaż w budynku wielorodzinnym wolaRE realizowanego w Warszawie przy ul. Ostroroga 23. W ramach nowego projektu do kupienia jest 231 mieszkań. BPI Real Estate Poland, należący do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Brukseli, zrealizował już w stolicy dwie inwestycje na Woli – osiedla Wola Tarasy oraz Wola Libre.

wolare ostroga

ostroga 23 warszawa

wolaRE zlokalizowana jest w dobrze skomunikowanej części Woli przy ulicy Ostroroga. Do centrum bez trudu dotrzesz samochodem, metrem, tramwajem lub autobusem, bo komunikacja miejska stanowi wyjątkowe udogodnienie dla mieszkańców tej inwestycji. A kiedy tylko zapragniesz, wyrwiesz się z miasta na weekend odległą o 1 km obwodnicą. Bliskość sklepów to także atut wolaRE. Niedaleko znajdują się dwa duże centra handlowe, a w pobliżu dostępna jest rozwinięta infrastruktura usługowa.

– W ofercie każdego naszego projektu znajduje kilka typów mieszkań dopasowanych do różnorodnych potrzeb klientów, które są dobrze zaprojektowane i przemyślane. Nasze doświadczenie oraz duże zainteresowanie projektem na samym jego początku, jak i powodzenie wcześniejszych inwestycji, jakie zrealizowaliśmy w bliskiej okolicy, pozwala nam oczekiwać kolejnych sukcesów sprzedażowych. wolaRE będzie następną atrakcyjną inwestycją na Woli, która przyczyni się do dalszego rozwoju dzielnicy – powiedział Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPI Real Estate Poland.

WolaRE to nowoczesny 6-piętrowy budynek, w którym powstanie 231 lokali mieszkalnych o atrakcyjnym rozkładzie i w poszukiwanych metrażach. W ofercie osiedla znajdują się mieszkania dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów, o powierzchniach od 28 do 83 mkw. Do każdego z lokali, niezależnie czy będzie to studio, czy wygodne rodzinne mieszkanie przynależeć będzie balkon lub loggia. Osiedle wolaRE to przemyślany i dopracowany projekt, który będzie funkcjonalny także dla okolicznych mieszkańców dzięki znajdującym się na parterze budynku lokalom usługowym.

wolare ceny

WolaRE to oryginalny projekt, dopasowany do zabudowy dzielnicy, który będzie czwartą inwestycją BPI Real Estate Poland w stolicy i trzecią na warszawskiej Woli. Wcześniej w bezpośrednim sąsiedztwie wolaRE powstały osiedla Wola Tarasy, które było jednym z pierwszych budynków mieszkalnych w Warszawie z dużymi tarasami na dachu oraz Wola Libre, które wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces remediacji poprzedzający budowę. Wierzę, że wolaRE podobnie jak poprzednie nasze inwestycje istotnie przyczyni się do jak najlepszego wykorzystania potencjału okolicy – powiedział Mariusz Rodak.

wolare wola

Budowa wolaRE rozpoczęła się w grudniu 2018 r., natomiast zakończenie realizacji projektu przewidziano na 2020 r. Inwestycja realizowana jest w ramach współpracy z ACTEEUM Group. Generalnym wykonawcą projektu jest firma CFE Polska.

 

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.