Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Warszawska Szkoła Filmowa

Magda Łazarkiewicz z obrazem studentów warszawskiej filmówki!

Warszawska Szkoła Filmowa zaprasza na uroczystą premierę filmu dyplomowego Studentów III roku Aktorstwa. Na ekranie Kina Elektronik zobaczymy obraz pt. Kim jesteś w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz.

Za scenariusz produkcji odpowiada Magdalena Wleklik, a za zdjęcia Wojciech Todorow. Po projekcji odbędzie się spotkanie z Twórcami oraz bankiet dla wszystkich Gości Warszawskiej Szkoły Filmowej.

W niewyjaśnionych okolicznościach znika Witek, lider grupy teatru tańca. Jego przyjaciele w trakcie przesłuchania dochodzą do prawdy o nim, swoim miejscu w zespole oraz szerzej – w świecie. Okoliczności zniknięcia Witka powiązane są z jego fascynacją terroryzmem. Film porusza tematy dotykające nas na co dzień, szeroko komentowane w mediach i budzące niepokój, takie jak polityka wobec uchodźców, stosunek do islamu, życie w zagrożonym zamachami świecie. Zadaje pytania o to, czym jest zdrada, czy rzeczywistość pomaga nam odróżnić prawdę od fikcji, a także na czym polega współczesny terroryzm. Witek przeszedł zaskakującą metamorfozę, która skłania do pytań o prawdę, wierność i zaufanie. Jak dobrze jesteśmy w stanie poznać drugiego człowieka? Jak dobrze znamy sami siebie?

 

Warszawska Szkoła Filmowa

Reżyseria: Magdalena Łazarkiewicz

Montaż: Piotr Gorszczyński

Scenariusz: Magdalena Wleklik

Zdjęcia: Wojciech Todorow

Choreografia: Karolina Kroczak

Scenografia: Ewelina Rosłaniec

Kierownik produkcji: Sławomir Dmowski, Paulina Krzemionka

W rolach głównych: Róża Klekotko, Matylda Stanejko, Kinga Rudaś, Noemi Sopolińska, Wojtek Węglarski, Michał Jarczyński, Marcin Wypych.

 

Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.