Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Warszawa ponownie ugości Hurts. Wystąpią na Torwarze!

W tym roku mija już siedem lat od kiedy Europę opanował hit „Wonderful Life” z ich debiutanckiej płyty „Happiness.” Od tego czasu Hurts stali się jednym z najpopularniejszych europejskich duetów muzyki pop XXI wieku.  W listopadzie ponownie wystąpią w Warszawie. 

Ich kolejne przeboje „Stay”, „Better Then Love”, „Some Kind Of Heaven” czy „Lights” podbiły listy przebojów w większości krajów Europy, w Polsce przynosząc im platynowe i złote  płyty. W samym 2016 roku Hurts sprzedali ponad 100 tys. biletów na swoje koncerty, stając się jednym z najbardziej  dochodowych zespołów brytyjskich ostatniej dekady.

Zapowiadaną na 28 września płytę ‘Desire’ promuje singiel ‘Beautiful Ones’, któremu towarzyszy przejmujący i prowokujący klip. Wywołujący skrajne emocje obraz jest ‘świętowaniem indywidualności’ – nie brak w nim skrajnych emocji, od nienawiści, miłości, brutalności po piękno.

Hurts

2017-11-21

Warszawa

Torwar

ul. Łazienkowska 6a

Cena biletów: 120 zł (stojące) / 140 zł (siedzące)

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie