Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

w cieniu drzewa zwiastun

Islandczykom też puszczają nerwy. W cieniu drzewa za chwilę w kinach. Zobacz zwiastun!

W cieniu drzewa to najnowsza komedia twórców filmu „Barany. Islandzka opowieść”, który przyciągnął do kin w Polsce ponad 50 tys. widzów. Islandzki kandydat do Oscara, zdobywca sześciu islandzkich nagród filmowych i 12 nominacji, znakomicie przyjęty na festiwalach w Wenecji i Toronto, na ekrany warszawskich kin wejdzie już 22 czerwca.

Przedmieścia Reykjaviku, świeże powietrze, cisza, spokój i idealnie przycięte, zielone trawniki. Sielankowa atmosfera nie może trwać jednak wiecznie: na jednym z osiedli wybucha sąsiedzki konflikt! Kością niezgody jest należące do Baldvina i Ingi stare, wielkie drzewo, które rzuca cień na ogród Eybjorg i Konrada.

repertuar kin warszawa

W cieniu drzewa, to opowieść o tym, jak błahy problem urasta do absurdalnych rozmiarów. Uprzejmym do tej pory sąsiadom puszczają nerwy, a dzikie emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Tajemniczy sprawca przekłuwa opony samochodu, a zwierzęta domowe zaczynają znikać w niewyjaśnionych okolicznościach. Konieczne staje się zainstalowanie kamer monitoringu. Pojawia się także plotka, że sąsiada widziano z piłą łańcuchową.

na co do kina

W cieniu drzewa to fenomenalne aktorstwo, mistrzowski, precyzyjny scenariusz i znakomite zdjęcia Moniki Lenczewskiej, która trafiła do prestiżowej dziesiątki „cinematographers to watch” — operatorów najbardziej wartych uwagi według magazynu „Variety”.

 

Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.