Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Vegan ramen shop warszawa

Vegan Ramen Shop z nową, kolejną lokalizacją!

Gdybym jakkolwiek mógł zadecydować o tym, jakie plagi należy zesłać na to świat, to jest jedna. Vegan Ramen Shop w każdym mieście! I większość z Was doskonale wie, że była by to najsmaczniejsza rzecz, na jaką ludzkość może sobie zasłużyć. Bo to co ekipa VRS wyczynia na kuchni, sprawia, że nie jednemu koniowi grzywka staje dęba. Ale tak już poważnie. Panie i Panowie. Nadciąga nowa pandemia. Tym razem ramonowa. VRS za chwilę debiutuje w Warszawie w nowej, trzeciej już lokalizacji.

Rozpusta na Jana Pawła.

Do tej pory aleja Jana Pawła II była miejscem podniet firmowanych przez ciąg sex shopów, w których tylko nieliczni mogli się najeść i co najwyżej wstydu. Owszem, wracający z Śródmieścia imprezowicze, mogli uraczyć się kebabem m.in. od Kebab King, ale wszyscy wiemy, że nie samą gastrofazą człowiek żyje.

Vegan Ramen Shop recenzja

Vegan Ramen Shop. Foto WaszaWawa.pl

Zbawienną chwilą było pojawienie się w okolicy Bangkok Soi, którego dania za każdym razem sprawiają, że tęsknie za Azją, jak nigdy wcześniej. Jeżeli nie stołowaliście się tam jeszcze, to w tym pandemicznym okresie, poczujcie się zobligowani do tego by skosztować pyszności od chłopaków, którzy podobnie jak reszta warszawskiego gastro, bardzo liczy na Wasze wsparcie!

Kluseczki od VRS – Santo Subito!

Podobnie jak w przypadku Bangkok Soi, każdy kto choć raz zaciągnął się soczystym wywarem z misy VRS, zaciągając przy tym najlepszą kluseczką w mieście (i nie chodzi tu o mnie), doskonale wie, że stanie w długich kolejkach by dostać stolik w VSR, to czysta przyjemność.

Vegan ramen shop Instagram

Vegan Ramen Shop. Foto WaszaWawa.pl

Teraz będzie można to robić w nowej lokalizacji. Już za chwilę Vegan Ramen Shop startuje w trzecie lokalizacji przy alei Jana Pawła II 52/54! Więc jeśli przy okazji Waszego wypadu po lubrykant i lateksową bieliznę do pobliskich sex shopu najdzie Was ochota na orgazm w wersji kulinarnej, to wiecie już gdzie pukać!

Vegan Ramen Shop – zamawiajcie z dostawą!

Przypominam, że w dalszym ciągu możecie zamawiać dania Vegan Ramen Shop po przez rozmowę telefoniczną. Z telefonów stacjonarnych lub urządzeń mobilnych. Z budki już średnio. Lub przez stronę internetową Vegan Ramen Shop, która jak widzicie [ o tutaj ] nie została zaprojektowana ze środków unijnych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Vegan Ramen Shop ?️‍? (@veganramenshop)

 

Ciekawe miejsca w Warszawie, popularne miejscówki, recenzje nowych miejsc. Restauracje w Warszawie. Nietypowe miejsca w Warszawie. Przestrzenie które zachwycają i które warto odwiedzić. Poznaj ciekawe miejsca w Warszawie i sam polecaj je innym dzięki najpopularniejszemu blogowi w Warszawie – WaszaWawa.pl Kina w Warszawie, repertuar, teatry, spektakle, koncerty w Warszawie. Na blogu WaszaWawa znajdziesz wszystkie najbardziej potrzebne Ci informacje. Oprócz tego dzięki WaszaWawa.pl, poznasz ciekawe miejsca w Warszawie. Od restauracje w Warszawie, po kluby i modne miejscówki. Doradzę Ci gdzie zjeść gdzie zjeść w Warszawie, Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? lub gdzie spędzić fajny wieczór z przyjaciółmi.