Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Usługi Warszawskiej Złotej Rączki

Darmowe usługi Warszawskiej Złotej Rączki dla Seniorów!

Warszawski Ratusz wystartował z nowym programem skierowanym do seniorów. Od dziś osoby, które potrzebują wsparcia w naprawie urządzeń lub montażu różnego rodzaju urządzeń, mogą zlecić to nieodpłatnie w ramach Usługi Warszawskiej Złotej Rączki.

Usługi Warszawskiej Złotej Rączki

Foto pobrane ze strony Senioralna Warszawa

Program ten obejmuje osoby w wieku 75 + które zamieszkują terytorium Warszawy. W ramach usługi Warszawskiej Złotej Rączki można za darmo dokonać wymiany lub naprawy kranów w kuchni oraz łazience. Osoby starsze mogą liczyć na szereg innych świadczeń, których wykonanie sprawia trudność.

Usługi Warszawskiej Złotej Rączki dotyczą

wymiany/naprawy kranów w kuchni i łazience,
udrażniania zatkanych odpływów,
naprawy nieszczelnych rur,
naprawy spłuczki,
montażu/wymiany deski sedesowej,
podłączenia pralki/zmywarki,
wymiany żarówki,
naprawy/wymiany gniazdka elektrycznego,
montażu żyrandola,
regulacji/uszczelnienia drzwi i okien,
naprawy klamek/zamków w drzwiach i oknach,
przymocowania luster, obrazów, karniszy, uchwytów, półek,

Usługi Warszawskiej Złotej Rączki nie obejmuje napraw, które powinny zostać wykonane na rzecz Seniora na podstawie umów ze wspólnotą mieszkaniową lub administracją. Warto też zaznaczyć, iż jeden zgłaszający Senior może skorzystać z Usługi do dwóch razy w miesiącu.

Zgłoszenie usterek przyjmowane jest pod numerem telefonu 22 614 13 16 w godzinach od 8 do 16 oraz w Mazowieckim Oddziale Okręgowym Polskiego Czerwonego Krzyża – pod numerem telefonu 500 288 007 w godzinach od 8 do 16.

Przed wizytą pracownika wykonującego Usługę Senior otrzyma dane (imię, nazwisko), które umożliwią potwierdzenie tożsamości, a pracownik będzie zobowiązany okazać dokument potwierdzający te dane.

Usługi Warszawskiej Złotej Rączki

 

Szukasz informacji o tym co w Warszawie. Poznaj WaszaWawa najlepszy blog z darmową bazą imprez w Warszawie! Wydarzenia, imprezy, atrakcje. Darmowe imprezy, koncerty, zaproszenia na imprezy. Blog WaszaWawa publikuje informacje o tym co w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie najlepiej się bawić w Warszawie. Jako pierwszy zobaczysz dowiesz się o ciekawych wydarzeniach w WarszawieWaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat tego co w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Koncerty? Najważniejsza lista muzycznych imprez w Warszawie. Bilety na koncerty, spotkania z artystami. Jakie spektakle w Warszawie grają teraz teatry? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie. WaszaWawa to blog który na bieżąco informuje o najciekawszych imprezach w Warszawie. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, tych którzy szukają informacji o koncertach, repertuarze filmowym, spektaklach. WaszaWawa to mapa wydarzeń dzięki, której nie tylko dowiesz się o tym co dzieje się w Warszawie, ale również gdzie np. zjeść dobry lunch czy romantyczną kolację. Na blogu WaszaWawa często organizowane są konkursy, w którym do wygrania są m.in bilety na różnego rodzaju imprezy odbywające się w stolicy. Dołącz do grona czytelników i jako pierwszy dowiaduj się o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w Warszawie.