Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

teatr nad wisłą

Teatr nad Wisłą powraca na Bulwar Flotylli Wiślanej

Lubicie darmowe spektakle w Warszawie? Dobra wiadomość dla fanów kulturalnego spędzania czasu. Teatr nad Wisłą, piąty rok z rzędu zagości w Pomoście 511! Sezon zainauguruje „Córka” w reżyserii Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej, wtorek 5/06.

Piękna pogoda rozpieszcza nas tej wiosny i zachęca do spędzania każdej wolnej chwili na świeżym powietrzu. Nie trzeba jednak wybierać między sztuką a plenerem, bo jest takie miejsce, gdzie te dwie rzeczy idealnie się łączą. Zapraszamy na jedno z najbardziej kulturalnych wydarzeń nad rzeką – powraca Teatr nad Wisłą w Pomoście 511! W każdy wtorkowy wieczór, z pierwszorzędnym widokiem na Wisłę i drinkiem w dłoni, będziecie mogli delektować się selekcją sztuk teatralnych w doskonałej obsadzie.

imprezy za darmo w warszawie

Pierwszy spektakl już 5 czerwca! Tego wieczoru obejrzymy „Córkę” w reżyserii Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej. Barbara – artystka i była hippiska traci pamięć w nagłym wypadku. Do szpitala przyjeżdża jej dorosła córka. Lekarz każe im rozmawiać, to jedyny sposób, na powrót Barbary do zdrowia. Pamięć jest jednak zawodna, a z poszczególnych wspomnień wyłaniają się dwa zupełnie inne obrazy ich wspólnego życia.

repertuar teatrów warszawa

Początkowo zabawne dialogi, odsłaniają powoli kryjącą się pod spodem tajemnicę. Intymna opowieść o przepaści pomiędzy PRL’em, a współczesnością, o dwóch różnych pokoleniach – tym urodzonym w latach 50-tych – zbuntowanym i pragnącym wolności i tym z przełomu epok, które w tej wolności zagubiło spokój i szczęście. Spektakl o tęsknocie, której nie da się zaspokoić, o winie, karze i przebaczeniu. A przede wszystkim o relacji między matką a córką, być może najważniejszej i najbardziej skomplikowanej relacji w życiu kobiety.

Scenariusz i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska

Występują: Joanna Żółkowska, Zuzanna Fijewska-Malesza

Muzyka i aranżacja: Filip Dreger

Wokal: Zuzanna Fijewska-Malesza i Zosia Zdanowska

Kostiumy: Beata Borowska

Reżyseria świateł/konsultacja scenograficzna: Mikołaj Malesza

 

Zastanawiasz się na co do teatru? WaszaWawa to aktualny repertuar teatrów w Warszawie. Premiery teatralne, wydarzenia artystyczne w Warszawie, koncerty. Właśnie tu! Szukasz informacji co w warszawskich teatrach? Gdzie kupisz tanie bilety do teatru? WaszaWawa to najlepsze spektakle, przedstawienia teatralne, zapowiedzi oraz premiery. Bądź na bieżąco z wydarzeniami. Teatr – najważniejsze spektakle. Premiery, ostatnie spektakle. Sceny amatorskie i niezwykłe widowiska. Teatr państwowy, teatr prywatny czy teatr amatorski. Tu znajdziesz darmowe informacje o biletach na spektakle i wydarzeniach około teatralnych. Szukasz informacji o tym co w Warszawie. Poznaj WaszaWawa najlepszy blog z darmową bazą imprez w Warszawie! Wydarzenia, imprezy, atrakcje. Darmowe imprezy, koncerty, zaproszenia na imprezy