Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

środkowa 20 hetman

Środkowa 20 – trwa sprzedaż mieszkań na Nowej Pradze

Środkowa 20 to kameralna inwestycja składająca się z 40 mieszkań. Okolica w której powstał budynek to historyczne serce warszawskiej Pragi. Kształt i elewacja budynku zostały skonsultowane i zatwierdzone przez Konserwatora Zabytków. Dostępne są lokale o zróżnicowanej powierzchni od 1 do 4 pokojowych. Oprócz standardowych jednopoziomowych lokali, w ofercie będą dostępne trzy unikatowe mieszkania z antresolami i jedno z podwójnym tarasem na ostatnim piętrze.

Ma być elegancko, ale swobodnie, miejsko i bez przepychu. Bezpiecznie dla pieszych i rowerzystów, ale także z miejscem na samochody mieszkańców. Ul. Środkowa, jedna z głównych ulic na Nowej Pradze ma zostać przebudowana.

Już teraz jednym z głównych atutów taj lokalizacji jest dostępność wielu usług oraz bliskość komunikacji miejskiej. Wkrótce sieć połączeń rozszerzy się o drugą linię metra, której stacja będzie znajdować się tuż za rogiem, przy ul. Strzeleckiej.

środkowa 20 cena za metr

Doskonała lokalizacja to ogromna zaleta inwestycji Środkowa 20. Tuż po sąsiedzku z budynkiem powstaje stacja II linii metra a dojazd metrem do Centrum zajmie tylko 8 minut. Bliskość usług oraz innych form komunikacji powoduje, że będzie się tu wygodnie mieszkać.

Budynek od frontu kształtem nawiązuje do historycznej zabudowy ulicy Środkowej. Jest oszczędny w formie jednak wyróżnia się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Od podwórza z trzech stron otacza wewnętrzne patio dostępne wyłącznie dla mieszkańców. Większość mieszkań posiada balkony a ich kolorowe balustrady ożywiają elewację wewnętrznej cześć budynku.

 środkowa 20 warszawa ceny

Części wspólne zostały zaprojektowane z wyjątkową pieczołowitością i dbałością o historyczne detale. Hall budynku wykończony jest starą, odrestaurowaną cegłą odzyskaną z pozostałości po historycznej zabudowie. Całość dopełniają nowoczesne windy oraz wysokiej jakości materiały.

W chwili obecnej inwestycja Środkowa 20 sprzedaje mieszkania:

1-pokojowe o powierzchniach od 31 do 33 m2 (5 mieszkań),
2-pokojowe o powierzchniach od 38 do 58 m2 (20 mieszkań),
3-pokojowe o powierzchniach od 59 do 65 m2 (9 mieszkań),
4-pokojowe o powierzchni 74 m2 (5 mieszkań).

 

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.