Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

teatr buffo repertuar

Małgorzata Foremniak jako Nina. Premiera sztuki francuskich autorów w Teatrze Buffo.

Spektakl Nina, to zabawna sztuka francuskich autorów Andre Roussina i Gabriela Arouta, którą będziecie mogli zobaczyć od września na deskach Teatru Buffo. Na scenie Małgorzata Foremniak, Paweł Królikowski, Piotr Borowski i inni znakomici aktorzy.

małgorzata foremniak teatr

Nina od września na deskach Teatru Buffo fot. Artur Adeszko

Gerard to paryski bon vivant. Ubóstwia kobiety a kobiety ubóstwiają jego. Prowadzi życie, o jakim marzą mniej atrakcyjni mężczyźni. Równoległe romansowanie z mężatkami jest niezmiernie ekscytujące, wiąże się jednak ze sporym ryzykiem i wieloma komplikacjami.

Można się na przykład zbytnio zaangażować. Gerard czuje się przytłoczony i postanawia zerwać z Niną, której wizyty właśnie oczekuje w swojej garsonierze. Tymczasem mąż Niny Adolphe odkrywa, że żona go zdradza i postanawia zlikwidować rywala. Planuje zbrodnię. Ale czy zakatarzony finansista jest aby najlepszym materiałem na mordercę? Tego dnia strzały padną nie jeden raz. Jednak cokolwiek zaplanowali mężczyźni to kobieta zadecyduje o biegu wydarzeń.

teatr buffo warszawa

Zdjęcie ze spektaklu Nina fot. Artur Adeszko

Gdzie diabeł nie może tam babę pośle, a baba pośle w diabły wszystkich, którzy staną jej na drodze do miłości. Kiedy w mieszkaniu Gerarda słychać dzwonek do drzwi nigdy nie wiadomo, czego ani kogo można się spodziewać. Ale najbardziej nieprzewidywalna okazuje się być sama Nina.

Nina

Nina fot. Artur Adeszko

Nina – Teatr Buffo
Andre Roussin i Gabriel Arout
Tłumaczenie: Irma Helt
Reżyseria: Maciej Kowalewski
Obsada:
Małgorzata Foremniak
Paweł Królikowski
Krzysztof Wieszczek / Piotr Borowski
i inni

 

Zastanawiasz się na co do teatru? WaszaWawa to aktualny repertuar teatrów w Warszawie. Premiery teatralne, wydarzenia artystyczne w Warszawie, koncerty. Właśnie tu! Szukasz informacji co w warszawskich teatrach? Gdzie kupisz tanie bilety do teatru? WaszaWawa to najlepsze spektakle, przedstawienia teatralne, zapowiedzi oraz premiery. Bądź na bieżąco z wydarzeniami. Teatr – najważniejsze spektakle. Premiery, ostatnie spektakle. Sceny amatorskie i niezwykłe widowiska. Teatr państwowy, teatr prywatny czy teatr amatorski. Tu znajdziesz darmowe informacje o biletach na spektakle i wydarzeniach około teatralnych. Szukasz informacji o tym co w Warszawie. Poznaj WaszaWawa najlepszy blog z darmową bazą imprez w Warszawie! Wydarzenia, imprezy, atrakcje. Darmowe imprezy, koncerty, zaproszenia na imprezy