Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Sebastian Cybulski aktor

Hanna Konarowska i Sebastian Cybulski z premierą! Rozkład jazdy na afiszu Teatru Kamienica!

„Rozkłady jazdy” to zabawna sztuka, w której tradycja najlepszej farsy angielskiej łączy się z inteligentnym i nastrojowym czeskim humorem. Spektakl reżyseruje Adam Biernacki. Na scenie zagra Hanna Konarowska i Sebastian Cybulski. 

 

Sebastian Cybulski

Czy praca i miłość muszą się wykluczać? A rozwód i miłość? A praca i rozwód? Takie pytania mogą niejednego przyprawić o zawrót głowy – a co dopiero, jeśli czyjaś głowa nie współpracuje do końca z ciałem. Bo tak właśnie funkcjonuje główny bohater „Rozkładów jazdy”, cierpiący na ewidentny niedobór uwagi Sebastian. Ale chyba jeszcze gorzej ma jego była żona, Hania, która usiłuje nadludzkimi siłami doprowadzić do wystawienia sztuki „Chińczycy”, w której oprócz nich samych, gra także Borys, jej obecny narzeczony! A może najbardziej cierpią na tym „Chińczycy”, niegdyś sztuka na siedem osób – dziś – zdaje się – że na trzy, ale tego chyba już nikt tak do końca nie jest w stanie określić?

Sebastian Cybulski

Czy kiedy wszystko się wali, należy zachować spokój, czy może powinno się śmiać? A może płakać? Taką wybuchową mieszankę emocji wywołać może tylko prawdziwie czeski humor najpopularniejszego czeskiego reżysera, Petra Zelenki w połączeniu z precyzyjną teatralną matematyką geniusza farsy, Michaela Frayna.

Występująca w spektaklu (po raz pierwszy na deskach Kamienicy) Hanna Konarowska – aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna – szerszej publiczności znana jest jako policjantka Renata z serialu „Pitbull”, sekretarka Marysia w filmie „Lejdis” oraz z filmu Janusza Kondratiuka „Milion Dolarów”, gdzie wcieliła się w rolę Matyldy. W zeszłym roku mogliśmy ją zobaczyć w serialach „Komisarz Aleks”, „Druga szansa”, „Dwoje we troje” i „Ojciec Mateusz”.

Sebastian Cybulski

Sebastian Cybulski – aktor filmowy, teatralny, dubbingowy i telewizyjny  – w Kamienicy grał w spektaklu „Miłość i polityka”.  Miłośnikom seriali znany jako prawnik Ksawery w „Barwach szczęścia”. W 2016 roku wcielił się w postać Czesława Czaplickiego „Rysia” w „Historii Roja”.

Adam Biernacki ma na swoim koncie reżyserię spektakli dramatycznych, muzycznych i operowych m.in. w Warszawie, Łodzi, Katowicach i Toruniu. W 2009 roku w Kamienicy wyreżyserował „Szwindel. Piosenki kabaretu międzywojnia”.

NAJBLIŻSZE TERMINY

8 marca 2017

19:00 / PARTER

KUP BILET

10 marca 2017

19:00 / PARTER

KUP BILET

11 marca 2017

19:00 / PARTER

KUP BILET

12 marca 2017

18:00 / PARTER

KUP BILET

31 marca 2017

19:00 / PARTER

KUP BILET

1 kwietnia 2017

19:00 / PARTER

KUP BILET

22 kwietnia 2017

19:00 / PARTER

KUP BILET

 

Zastanawiasz się na co do teatru? WaszaWawa to aktualny repertuar teatrów w Warszawie. Premiery teatralne, wydarzenia artystyczne w Warszawie, koncerty. Właśnie tu! Szukasz informacji co w warszawskich teatrach? Gdzie kupisz tanie bilety do teatru? WaszaWawa to najlepsze spektakle, przedstawienia teatralne, zapowiedzi oraz premiery. Bądź na bieżąco z wydarzeniami. Teatr – najważniejsze spektakle. Premiery, ostatnie spektakle. Sceny amatorskie i niezwykłe widowiska. Teatr państwowy, teatr prywatny czy teatr amatorski. Tu znajdziesz darmowe informacje o biletach na spektakle i wydarzeniach około teatralnych. Szukasz informacji o tym co w Warszawie. Poznaj WaszaWawa najlepszy blog z darmową bazą imprez w Warszawie! Wydarzenia, imprezy, atrakcje. Darmowe imprezy, koncerty, zaproszenia na imprezy