Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Robin Hood: Początek

Leonardo Di Caprio powraca z legendą. Robin Hood: Początek w kinach w listopadzie!

Był już Batman – Początek, może być więc i Robin Hood: Początek! Leonardo Di Caprio przedstawia zupełnie nowe spojrzenie na postać jednego z najsłynniejszych bohaterów wszech czasów. Film na ekranach kin pojawi się pod koniec listopada tego roku.

Robin Hood: Początek, słynny rozbójnik wyrasta na pierwowzór wielu współczesnych superbohaterów. Robin Hood to już nie rozbójnik z Sherwood, ale wojownik gotów rzucić wyzwanie potężnej armii i skorumpowanej władzy. Robin Hood: Początek jest zrealizowaną z wielkim rozmachem, pełną przygód, wielkich scen bitewnych i humoru opowieścią o narodzinach legendy.

Robin Hood: Początek

Robin Hood: Początek w kinach od 29 listopada 2018. Dystrybutor: Monolith Films

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina – piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę.

Robin Hood: Początek

Robin Hood: Początek w kinach od 29 listopada 2018. Dystrybutor: Monolith Films

Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mieście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który obiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wymagają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

 

Robin Hood: Początek

reżyseria: Otto Bathurst

gatunek: akcja, przygodowy

produkcja: USA

obsada: Jamie Dornan, Taron Egerton, Jamie Fox, Eve Hewson

premiera: 29 listopada 2018 (Polska)

 

 

Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.