Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

rezydencja łazienki park warszawa

Rezydencja Łazienki Park już w sprzedaży. Zobacz apartamenty!

Rezydencja Łazienki Park to inwestycja unikatowa. Położona w części Śródmieścia o królewskim rodowodzie. W miejscu z wielką historią i wspaniałymi zabytkami. W sąsiedztwie jednego z najwspanialszych kompleksów parkowych Europy – Łazienek Królewskich. Rezydencja Łazienki Park to kunszt i harmonia. Inwestycja czerpie z najlepszych tradycji wielkomiejskiego stylu oferując jednocześnie charakterystyczną dla ogrodów Łazienek ideę zielonego azylu – przestrzeni, gdzie łatwo znaleźć wytchnienie.

rezydencja łazienki park ceny

Dwie minuty spacerem od Rezydencji znajdują się Łazienki Królewskie – miejsce magiczne i wielobarwne, gdzie współistnieją wielka sztuka i zachwycająca przyroda. Ogrody Łazienkowskie tętnią życiem przez cały rok. Od przeszło pół wieku odbywają się tutaj słynne Koncerty Chopinowskie, organizowane są wystawy oraz wiele innych wydarzeń kulturalnych.

łazienki park yareal ceny

W pobliżu Rezydencji Łazienki Park znajduje się także Park Agrykola, jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów zielonych Warszawy. Park cieszy się wielką popularnością wśród osób lubiących aktywnie spędzać czas. Znajdują się tu kort tenisowy oraz boiska – do piłki nożnej, do siatkówki i do koszykówki. To także wymarzona przestrzeń do biegania.

Na skarpie sąsiadującej z parkiem znajduje się Zamek Ujazdowski, będący siedzibą Centrum Sztuki Współczesnej. W okolicy inwestycji Rezydencja Łazienki Park mają swoje siedziby instytucje publiczne i ambasady, których obecność podkreśla prestiż lokalizacji.

 rezydencja lazienki park cena

Rezydencja Łazienki Park to budynek pięciokondygnacyjny. Elewacja przyciąga uwagę elegancką, pełną gracji formą – wykonaną z materiałów szlachetnych, z eleganckimi, wyżłobionymi narożnikami. Modernistyczny charakter budynku podkreślają mieniące się w słońcu zaokrąglenia między balkonami.

Inwestycja harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz. Budynek zanurzony jest w zadrzewioną okolicę i sam także porasta roślinnością. Na szczytowej kondygnacji od strony ulicy oraz w przestrzeniach prywatnych znajdują się pergole, a części wspólne, takie jak ściany szczytowe, zaaranżowano za pomocą zieleni. W części wewnętrznej zaprojektowano zaciszne patio.

Budynek posiada dwie klatki schodowe, lobby recepcyjne przy wejściu oraz garaż podziemny na 95 miejsc. Do dyspozycji mieszkańców są komórki do przechowywania rzeczy oraz pomieszczenie na rowery. Na parterze przygotowano strefę fitness i relaksu. Przestrzeń przystosowana jest do treningów i wyposażona w szereg przyrządów sportowych. W jej skład wchodzi ponadto sauna, pomieszczenie prysznicowe oraz taras z leżakami.

rezydencja łazienki park

rezydencja łazienki park

 rezydencja lazienki park cena

Apartamenty w Rezydencji Łazienki Park zostały zaplanowane z podziałem na strefę dzienną i nocną, zapewniając optymalne doświetlenie światłem słonecznym. Każdy z nich posiada taras, balkon lub loggię. Wybrane apartamenty wyposażone są w ogrody zimowe, pozwalające na nietuzinkową aranżację wnętrz.

29 listopada warszawa

29 listopada warszawa

 łazienki park cena

 

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.