Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

restauracja tel aviv saska kępa

Restauracja Tel Aviv debiutuje na Saskiej Kępie!

W jedzeniu nie uznają kompromisów, a wszystko zaczęło się od lokalu przy Poznańskiej, który otworzyli w 2010. Poznańska to już kultowe miejsca, jedna z pierwszych wege restauracji w Polsce.

W lutym 2017 roku restauracja Tel Aviv otworzyła się na Zielonym Żoliborzu, w kwietniu tego roku na al. Niepodległości 142a. Są również dostępni w Hali Gwardii i na przylądku Miami Wars. A od kwietnia 2018 roku na Piotrkowskiej 122 w Łodzi.

tel aviv urban food

Restauracja Tel Aviv 3 razy z rzędu znalazła się Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska 2019. W tym roku inspektorzy docenili nie tylko punkt na Poznańskiej, ale całą sieć. 17 lipca Restauracja Tel Aviv zadebiutuje na Saskiej Kępie. Kolejna restauracja w kultowej lokalizacji to przede wszystkim miejsce, które ma na celu oddanie miejskiego klimatu Tel Avivu.

restauracja tel aviv warszawa

Do współpracy przy projekcie, restauracja Tel Aviv zaangażowała artystów m.in. z agencji Partners in Crime, którzy stworzyli autorski projekt muralu w restauracyjnym ogródku. Za koncepcję i wykonanie muralu odpowiadają dobrze znani artyści tj. Esze, Klub2020, Lis Kula, Matchez, Niebieski Robi Kreski oraz SC Szyman.

Oficjalne otwarcie restauracji oraz ogródka odbędzie się w najbliższy piątek tj. 17 lipca o godzinie 17.00. Wieczorem w sobotę na gości czeka szereg niespodzianek, w tym muzyka na żywo w wykonaniu marokańskiego artysty Ayoub Houmanna, nowojorski blues oraz na rozgrzewkę welcome drink.