Loading Posts...

Bezgranicznie należy zazdrościć wszystkim tym, którzy nie przekonali się jeszcze, że życie potrafi czasem dać ostro w kość. Choć pewnie nie ma na świecie takich osób, to również zazdrościć należy również tym, którym los zawsze sprzyjał. Kto jednak spotkał się z poważnymi problemami i cierpieniem, powinien ten wpis zrozumieć i nie przechodzić obok niego obojętnie.

Joanna Szewczyk to właścicielka kilku butików z odzieżą damską w Warszawie. Podejrzewam, że byłoby ich więcej, ale jak to czasem bywa niefortunnie dobrani partnerzy potrafią namieszać, a dodatkowo biznes biznesem, ale życie to nie tylko pieniądze. Joanna od stycznia choruje na nowotwór złośliwy piersi. Jak pisze na fanpage’u Gia LaModa, obecnie jest po chemii oraz mastektomii i właśnie zaczęła miesięczną radioterapię, która bardzo ograniczy możliwość pracy.

To właśnie głównie przez zdrowie i ograniczoną możliwości prowadzenia działalności gospodarczej Joanna postanowiła zamknąć kilka swoich salonów.

Jako przedsiębiorca nie mogłam chorować, między chemiami, jak się Tylko lepiej poczułam pracowałam po 12h dziennie przez 7-10 dni pod rząd, jeździłam po towar do Włoch – faszerując się zastrzykami, zeby moc chodzic 12h i latać samolotem, 4 dni po mastektomii byłam już w pracy, starałam się zarządzać firmą, otworzyłam nawet nowy sklep, żeby ratować pozostałe. Jedyna pozytywna rzecz – moja prawa ręka po mastektomii i wycięciu węzłów chłonnych po 2 tygodniach wróciła do prawie pełnej sprawności – ponieważ się w pracy nie oszczędzałam.

Oprócz raka piersi, Joanna nabawiała się też różnego rodzaju zobowiązań biznesowych. Na uporanie się z nimi ma czas do końca września, stąd apeluje do wszystkich swoich klientek o wybranie się do jednego z salonów i w przypadku zainteresowania, zakupu modeli z butikowych kolekcji.


Dziewczyny! To do Was, bo wiem, że spora grupa czytelników mojego bloga to właśnie Panie. Zakładam, że większość z Was nie kupuje swoich ubrań w paryskich butikach, czy na wyprzedażach w Mediolanie. Jeżeli znajdziecie czas, podjedźcie i zobaczcie czy nie ma czegoś dla Was, zabierzcie swoje koleżanki, powiedzcie znajomym w pracy. To tak naprawdę niewiele by pomóc jednej z Was zmierzyć się z przeciwnościami losu.


Panowie. Każdy wie, że zakupy dla nas to największy dramat, zaraz po wspólnym oglądaniu 50 twarzy Greya w Multikinie. Pomyślcie jednak o tym, aby zabrać na zakupy swoją Damę. Zawieźć ją pod wskazany adres, pójść wspólnie, albo powiedzieć o tej akcji. To naprawdę dla Was nic wielkiego, a możecie zrobić naprawdę wiele!

Poniżej udostępniam post Joanny i liczę, że puścicie go dalej w świat

GALERIA URSYNOW – GIA LA MODA i KeeKaa Królestwo Torebek
JÓZEFÓW ul. Piłsudskiego 128
Keekaa Józefów ul. Piłsudskiego 148
STARA MIŁOSNA ul. Jana Pawła rog Fabrycznej
Tesco Gocław – stoisko KEEKAA


Leave a Comment