Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

potocka apartamenty ceny

Potocka Apartamenty – nowa inwestycja bez opłat za użytkowanie wieczystych gruntów

Na Żoliborzu Dziennikarskim, w rejonie Parku Kępa Potocka, przy ulicy Potockiej, powstanie wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa – Potocka Apartamenty. Kameralny budynek wyróżniający się ciekawymi apartamentami na 5 kondygnacjach nadziemnych i lokalem usługowym na parterze.

Wszystkie lokale w Potocka Apartamenty będą miały przeszklenia na pełną wysokość kondygnacji, sięgającej do 3 metrów wysokości. Do wszystkich apartamentów na piętrach przynależeć będą tarasy, a na parterze ogródki, które sprawią że Potocka Apartamenty będzie wyjątkowym miejscem do odpoczynku. Do dyspozycji mieszkańców będzie podziemny parking z miejscami postojowymi i stanowiskiem rowerowym.

potocka apartamenty mieszkania

Bardzo dobra lokalizacja Inwestycji zapewni bezpośrednie połączenie komunikacyjne z dowolną częścią Warszawy. Najbliższy przystanek autobusowy zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, linie tramwajowe w odległości 6 min, a stacja Metra Marymont oddalona będzie od Inwestycji o 15 minut.

Potocka Apartamenty powstaje na działce stanowiącej własność Inwestora, co sprawi że przyszli nabywcy apartamentów nie będą musieli ponosić opłat związanych z użytkowaniem wieczystym gruntów.

Właścicielem gruntów jest IDS Development – spółka deweloperska, należąca do grupy IDS BUD, która rozpoczęła działalność na warszawskim rynku deweloperskim w grudniu 2015r. Spółka ta realizuje kompleksowe projekty inwestycyjne w branży budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego.

potocka apartamenty rynek pierwotny

 

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.