Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Polowanie na Łosia teatr

Plejada znakomitych gwiazd w spektaklu Polowanie na Łosia.

W warszawskim Teatrze IMKA w ramach projektu scena IMKA Light na stałe zagościła czarna komedia Michała Walczaka „Polowanie na Łosia”. W spektaklu zobaczymy plejadę znakomitych aktorów, a wśród nich: Agnieszkę Więdłochę, Antoniego Pawlickiego, Grażynę Wolszczak, Leszka Lichotę oraz Piotra Cyrwusa.

Polowanie na Łosia bilety

„Polowanie na Łosia” to kolejna produkcja teatralna Fundacji Garnizon Sztuki. Tym razem akcent położony został na uniwersalną potrzebę wolności, konflikt pokoleń, kryzys towarzyszący wchodzeniu w dorosłość i zagubieniu człowieka we współczesnym świecie. Spektakl „Polowanie na Łosia” koncentruje się na sytuacji młodego człowieka, który musi poradzić sobie z otaczającą go rzeczywistością, a nierzadko ciągnąć też za sobą bagaż doświadczeń swoich rodziców.

Polowanie na Łosia warszawa

Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny. Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi…

Polowanie na Łosia spektakl

„Polowanie na Łosia” Michała Walczaka, jednego z najciekawszych dramatopisarzy młodego pokolenia i twórcy kultowego już dziś „Pożaru w burdelu”, to czarna komedia; humor przeplata się z grozą, groteska z realizmem. Zabawna, a przy tym mocno ironiczna. To obraz naszej niedojrzałości, niezdecydowania i problemów z uczuciami. Walczak znakomicie żongluje konwencjami, łączy różne style i gatunki. To opowieść o lękach, frustracjach i zagubieniu młodego człowieka – podana w ironiczny, metaforyczny sposób.

KONRAD – Antoni PAWLICKI / Jakub GAWLIK

ELIZA – Agnieszka WIĘDŁOCHA / Karolina BACIA

ROMUALD – Piotr CYRWUS / Piotr DĄBROWSKI

MYSZKA – Grażyna WOLSZCZAK

JAROSŁAW PAST – Leszek LICHOTA / Łukasz KONOPKA

AUTOR:

Michał WALCZAK

REŻYSERIA: Zbiorowa

MUZYKA: Maciej MAKOWSKI

Najbliżej spektakle: 15 i 29 listopada, godz. 19.00