Loading Posts...

Oficjalnie i nieodwracalnie zapraszam na otwarcie nowej przestrzeni niebiańskiego kompleksu. Witajcie w Piekle nad Niebem! W miejscu upojnych spotkań, hedonistycznych uniesień i wydarzeń kulturalnych. Impreza otwarcia: czwartek, 11/01.

Witajcie w Piekle nad Niebem! Zupełnie nowa przestrzeń niebiańskiego kompleksu otworzy się już w czwartek 11 stycznia. Ukryta w czeluściach w okolicy Raju i Nieba, będzie kusić olśniewającym wnętrzem i kameralną atmosferą.

Piekło nad niebem czynne będzie od najbliższego czwartku

To tu, za czerwoną kotarą, każdego popołudnia i wieczoru będzie można oddawać się bezwstydnemu hedonizmowi. Barmani zaopiekują się spragnionymi gośćmi w najlepszy możliwy sposób, a wrażenia estetyczne zapewnią zerkające ze ścian kolaże artystki Barrakuz.

Piekło nad Niebem od miesięcy kiełkowało w wyobraźni wielu, nareszcie rozkwitnie i ukaże swoje wyjątkowe wnętrze. Będzie to miejsce niezobowiązujących spotkań i spontanicznych wypadów, rozmów przy złotym barze przy niebanalnych trunkach, pląsów na parkiecie podczas klimatycznych imprez, dyskusji  o sztuce na wernisażach oraz nieoczywistych, filmowych wieczorów. Imprezę inauguracyjną uświetni ekipa Warsaw Boulevard.

 

Zagrają Bekett (Big Boat Party), KVBA84, Nowosad (10th Slope), Phil Jenksy (Be Kolektiv) i Sovinsky (1500m2). Od tego dnia Piekło nad Niebem będzie otwarte codziennie od godziny 17:00. Od niedzieli do czwartku wstęp będzie wolny dla wszystkich, natomiast w piątkowe i sobotnie wieczory w cenie 10 zł lub z kartą klubową.

Piekło nad Niebem

Czwartek 11/01, godz. 17:00 (start imprezy 21:00)

Wstęp wolny

 

NIEBO – wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.


Leave a Comment