Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Tylko w Warszawie! Piekło otwiera się nad Niebem.

Oficjalnie i nieodwracalnie zapraszam na otwarcie nowej przestrzeni niebiańskiego kompleksu. Witajcie w Piekło nad Niebem! W miejscu upojnych spotkań, hedonistycznych uniesień i wydarzeń kulturalnych. Impreza otwarcia: czwartek, 11/01.

Witajcie w Piekle nad Niebem! Zupełnie nowa przestrzeń niebiańskiego kompleksu otworzy się już w czwartek 11 stycznia. Ukryta w czeluściach w okolicy Raju i Nieba, będzie kusić olśniewającym wnętrzem i kameralną atmosferą.

Piekło nad niebem czynne będzie od najbliższego czwartku

To tu, za czerwoną kotarą, każdego popołudnia i wieczoru będzie można oddawać się bezwstydnemu hedonizmowi. Barmani zaopiekują się spragnionymi gośćmi w najlepszy możliwy sposób, a wrażenia estetyczne zapewnią zerkające ze ścian kolaże artystki Barrakuz.

Piekło nad Niebem od miesięcy kiełkowało w wyobraźni wielu, nareszcie rozkwitnie i ukaże swoje wyjątkowe wnętrze. Będzie to miejsce niezobowiązujących spotkań i spontanicznych wypadów, rozmów przy złotym barze przy niebanalnych trunkach, pląsów na parkiecie podczas klimatycznych imprez, dyskusji  o sztuce na wernisażach oraz nieoczywistych, filmowych wieczorów. Imprezę inauguracyjną uświetni ekipa Warsaw Boulevard.

 

Zagrają Bekett (Big Boat Party), KVBA84, Nowosad (10th Slope), Phil Jenksy (Be Kolektiv) i Sovinsky (1500m2). Od tego dnia Piekło nad Niebem będzie otwarte codziennie od godziny 17:00. Od niedzieli do czwartku wstęp będzie wolny dla wszystkich, natomiast w piątkowe i sobotnie wieczory w cenie 10 zł lub z kartą klubową.

Piekło nad Niebem

Czwartek 11/01, godz. 17:00 (start imprezy 21:00)

Wstęp wolny

 

NIEBO – wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami!