Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Pet Shop Boys warszawa

Pet Shop Boys zagrają w Warszawie. To jedyny koncert w Polsce promujący najnowszy album.

Pet Shop Boys z trasą Dreamworld: The Greatest Hits Live przemierzą Wielką Brytanie i Europe w maju i czerwcu 2020 roku. W Polsce będziemy mieli okazję posłuchać ich 24 maja w COS Torwar.Ogólna sprzedaż biletów na koncert w Polsce rozpocznie się we wtorek 19 listopada o godz. 10:00 na LiveNation.pl and Ticketmaster.pl

Pet Shop Boys ogłosili również szczegóły swojego długo wyczekiwanego albumu „Hotspot”, który nakładem x2 Records/Kobalt ukaże się 24 stycznia 2020 roku.

„Hotspot” wyprodukowany przez Stuarta Price’a, został napisany i nagrany głównie w Berlinie i Los Angeles. Zawiera 10 zupełnie nowych utworów Tennant’a i Lowe’a oraz wydany w tym roku singiel „Dreamland” z udziałem Years&Years, a także nowy kawałek „Burning the heather”- z gitarzystą Bernardem Butlerem.

Album jest trzecią częścią z trylogii albumów Pet Shop Boys wyprodukowanych przez Stuarta Price’a po wydanym w 2013 albumie „Electric” i „Super” z 2016 roku.


Przedsprzedaż Citi Handlowy: piątek, 15 listopada 10:00 – czwartek, 19 listopada 9:00. Przedsprzedaż Ticketmaster: poniedziałek, 18 listopada 10:00 – czwartek, 19 listopada 10:00 na Ticketmaster.pl