Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

osiedle piecyka forum

Osiedle Piecyka – mieszkania na Targówku już dostępne w sprzedaży

Na warszawskim Targówku, w cichej i spokojnej okolicy, pośród zabudowy jednorodzinnej powstaje Osiedle Piecyka – projekt wyróżniający się wyjątkową atmosferą osiągniętą dzięki właściwej skali i ciekawej architekturze. Na jakim etapie jest obecnie budowa inwestycji Osiedle Piecyka?

nieruchomości warszawa

Odpowiednio dobrana wysokość budynków, spadziste dachy i współczesna estetyka podkreślają kameralny charakter inwestycji. Lokalizacja zapewnia znakomite warunki komunikacyjne – łatwy dojazd do centrum umożliwia pobliska ul. Radzymińska. Dużym atutem jest blisko położona stacja kolejowa Warszawa Zacisze-Wilno. Otwarcie w nieodległej przyszłości praskich stacji metra dodatkowo usprawni komunikację w tym rejonie.

Niewątpliwym atutem inwestycji Osiedle Piecyka są zarówno rozległe tereny zielone, jak i dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Znajdziemy tu liczne parki, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły oraz centra handlowe. Jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy, w której najliczniejszą grupę mieszkańców stanowią młodzi ludzie.

osiedle piecyka drugi etap

Inwestycja Osiedle Piecyka to funkcjonalne i nasłonecznione mieszkania o metrażu od 28m2 do 80m2 zostały zaprojektowane tak, aby każdy mieszkaniec mógł zaaranżować je na wiele sposobów. W bogatej ofercie można znaleźć duży wybór mieszkań – począwszy od kawalerek, przez mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe.

osiedle piecyka mieszkania na sprzedaż

Pierwszy etap inwestycji Osiedle Piecyka już zakończony. W chwili obecnej zakończono wszystkie roboty w budynku. Trwają prace związane z zagospodarowaniem otaczającego terenu. Dobiega końca przygotowanie ogródków lokatorskich. Budynek wkrótce zostanie podłączony do gazu – wykonano sieć i przyłącza. Pozostałe media zostały już podłączone.

osiedle piecyka opinie

Zakończono również roboty żelbetowe, murowe i związane z konstrukcją i pokryciem dachu, a także montaż okien. Wykonano około 90% elewacji. Trwają prace tynkarskie – wykonane realizowane już w ok. 70%. Układane są posadzki w lokalach. Trwa montaż są instalacji podtynkowych i podposadzkowych. W garażu prowadzone są prace instalacyjne, wykonano ocieplenie stropu i klatek schodowych wełną mineralną. Zamontowano drzwi zewnętrzne do klatek schodowych.

 

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.