Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Och Bazar! Last Minute w klubie Niebo

Jak zwykle brakuje Wam czasu, żeby kupić świąteczne prezenty? Przeraża Was pogoń za idealnym podarunkiem po zatłoczonych centrach handlowych? Nie bójcie się zostawić zakupy świąteczne na ostatnią chwilę! OCH BAZAR! Last Minute w Niebie, czwartek 22/12.

Zakupy świąteczne – bez stresu, bez pośpiechu i w niebiańskiej atmosferze? Tak, to możliwe! Och Bazar! i klub NIEBO zapraszają na targi świąteczne last minute. Na kilka dni przed Gwiazdką zbierzemy najlepszych wystawców z unikatowymi i pięknymi pomysłami na podarunki, w jednym miejscu. W czwartek, 21 grudnia, znajdziecie najfajniejsze prezenty, akcesoria świąteczne, dekoracje i wiele innych. Asortyment niebiańsko gustowny, czyli ubrania, biżuteria i dodatki, gwiazdkowe rarytasy, pakowanie prezentów i najprzyjemniejszy świąteczny klimat. Niebiańscy klienci, niebiańskie zakupy, niebiański Och Bazar!

Czwartek 21/12, godz. 12:00-20:00

Wstęp bezpłatny

NIEBO – wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino
i wiele innych. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.

 

Ciekawe miejsca w Warszawie, popularne miejscówki, recenzje nowych miejsc. Restauracje w Warszawie. Nietypowe miejsca w Warszawie. Przestrzenie które zachwycają i które warto odwiedzić. Poznaj ciekawe miejsca w Warszawie i sam polecaj je innym dzięki najpopularniejszemu blogowi w Warszawie – WaszaWawa.pl Kina w Warszawie, repertuar, teatry, spektakle, koncerty w Warszawie. Na blogu WaszaWawa znajdziesz wszystkie najbardziej potrzebne Ci informacje. Oprócz tego dzięki WaszaWawa.pl, poznasz ciekawe miejsca w Warszawie. Od restauracje w Warszawie, po kluby i modne miejscówki. Doradzę Ci gdzie zjeść gdzie zjeść w Warszawie, Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? lub gdzie spędzić fajny wieczór z przyjaciółmi.