Loading Posts...

Jak zwykle brakuje Wam czasu, żeby kupić świąteczne prezenty? Przeraża Was pogoń za idealnym podarunkiem po zatłoczonych centrach handlowych? Nie bójcie się zostawić zakupy świąteczne na ostatnią chwilę! OCH BAZAR! Last Minute w Niebie, czwartek 22/12.

Zakupy świąteczne – bez stresu, bez pośpiechu i w niebiańskiej atmosferze? Tak, to możliwe! Och Bazar! i klub NIEBO zapraszają na targi świąteczne last minute. Na kilka dni przed Gwiazdką zbierzemy najlepszych wystawców z unikatowymi i pięknymi pomysłami na podarunki, w jednym miejscu. W czwartek, 21 grudnia, znajdziecie najfajniejsze prezenty, akcesoria świąteczne, dekoracje i wiele innych. Asortyment niebiańsko gustowny, czyli ubrania, biżuteria i dodatki, gwiazdkowe rarytasy, pakowanie prezentów i najprzyjemniejszy świąteczny klimat. Niebiańscy klienci, niebiańskie zakupy, niebiański Och Bazar!

Czwartek 21/12, godz. 12:00-20:00

Wstęp bezpłatny

NIEBO – wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino
i wiele innych. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.


Leave a Comment