Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Nazywam się Jakub Jóźwicki. Zawodowo zajmuje się content marketingiem oraz komunikacją. Przez wiele lat byłem związany z branżą modową, dziś jednak moja działalność zawodowa obejmuje dużo szersze pole. Przez wiele lat pracowałem po stronie mediów i dla mediów. Swoje umiejętności wykorzystuje „po godzinach”, tworząc jeden z najpopularniejszych blogów o Warszawie.

waszawawa

 

WaszaWawa to blog, który regularnie czyta kilkadziesiąt tysięcy osób. Na co dzień możesz tu znaleźć informacje o tym co ciekawego dzieje się w Warszawie. To nie jest blog o wszystkim, dlatego staram się selektywnie podchodzić do wybranych rekomendacji. Na blogu publikuje informacje o miejscach czy wydarzeniach, które sam polecam i w których (jeśli tylko czas pozwala) sam biorę udział. Nie jest to więc masowy generator treści i mapa wydarzeń z całym spisem wydarzeń w Warszawie a sprawdzony przewodnik o tym jak można spożytkować swój czas w stolicy.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą napisz proszę na [email protected]

 

12552773_1068374836562911_5541440353041729365_n

Szukasz informacji o tym co w Warszawie. Poznaj WaszaWawa najlepszy blog z darmową bazą imprez w Warszawie! Wydarzenia, imprezy, atrakcje. Darmowe imprezy, koncerty, zaproszenia na imprezy

Blog WaszaWawa publikuje informacje o tym co w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie najlepiej się bawić w Warszawie. Jako pierwszy zobaczysz dowiesz się o ciekawych wydarzeniach w WarszawieWaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat tego co w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy.

Koncerty? Najważniejsza lista muzycznych imprez w Warszawie. Bilety na koncerty, spotkania z artystami. Jakie spektakle w Warszawie grają teraz teatry? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.

Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie. WaszaWawa to blog który na bieżąco informuje o najciekawszych imprezach w Warszawie. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, tych którzy szukają informacji o koncertach, repertuarze filmowym, spektaklach.

WaszaWawa to mapa wydarzeń dzięki, której nie tylko dowiesz się o tym co dzieje się w Warszawie, ale również gdzie np. zjeść dobry lunch czy romantyczną kolację.

Na blogu WaszaWawa często organizowane są konkursy, w którym do wygrania są m.in bilety na różnego rodzaju imprezy odbywające się w stolicy. Dołącz do grona czytelników i jako pierwszy dowiaduj się o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w Warszawie.

WaszaWawa.pl to przestrzeń w którym kultura i społeczeństwo przecina się jak linie metra. To recenzje, wiadomości o imprezach, kadry ze stolicy i sylwetki ludzi, którzy budują historię tego miasta, a o których nie przeczytasz w internetowych serwisach o showbinzesie. WaszaWawa to blog, który wspiera tych słabszych, żyjących obok nas, to przestrzeń w której chciałbym, żebyś pokazał siebie, a także poznawał ludzi i miejsca, dzięki którym to miasto jest wyjątkowe!