Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

nowy park warszawa

Białołęka z nowymi mieszkaniami. Inwestycja Nowy Park już w sprzedaży!

Osiedle Nowy Park powstaje między ulicami Szałasa a Kołacińską na warszawskiej Białołęce, w zielonej okolicy, między zacisznymi uliczkami oddalonymi o 100 m od ulicy Modlińskiej. W sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki licznych linii autobusowych. Około 1 km od lokalizacji przebiega trasa linii tramwajowej łączącej Białołękę m.in. ze stacją Metra Młociny. Tylko 7 minut zajmuje dojazd do mostu Marii Skłodowskiej-Curie
nowy park białołęka
Przewaga niskiej zabudowy w sąsiedztwie, bliskość terenów rekreacyjnych oraz dobra komunikacja z centrum miasta zapewniają idealne połączenie dla osób, które szukają wypoczynku a nie chcą rezygnować z udogodnień metropolii. Nowy Park tworzy zespół pięciu budynków wielorodzinnych. Jest to kameralna zabudowa w formie willi miejskich.

W pobliżu inwestycji Nowy Park znajdują się liczne lokale usługowe, sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie, apteki. W odległości około 200 m zlokalizowany jest Urząd Dzielnicy Białołęka. Rozbudowana infrastruktura zapewnia pełen komfort mieszkania w tym miejscu.

 nowy park napollo

W trzypiętrowych budynkach z windami zaprojektowane zostały mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe w metrażach od 30 do 95 m2. Pod inwestycją zaplanowany jest garaż podziemny z miejscami postojowymi dla samochodów, boksami rowerowymi i komórkami lokatorskimi. Pragniesz zamieszkać w mieście i jednocześnie cieszyć się niczym niezmąconą ciszą, kameralną atmosferą oraz przyrodą? Osiedle Nowy Park, to miejsce dla Ciebie.

Inwestycja powstaje na działce z tytułem własności. Rozpoczęcie budowy nastąpiło w II kw. tego roku, a termin oddania do użytkowania zaplanowany jest na 2019 r.

nowy park warszawa

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.