Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

gram bar

Nowe miejsce. Bar z automatami do gry. Gram już otwarty!  

19 października, pod adresem Marszałkowska 45/49, otworzyło się kolejne piętro, gdzie właściciele kompleksu, przygotowali nie jedną, ale aż trzy niespodzianki. Twórcy Nocnego Marketu, Klubu Niebo, restauracji Raj w Niebie i WARMUTu, tym razem zapraszają do baru Gram.

gram bar ceny

 

Jak sama nazwa wskazuję, główną rolę w tym miejscu, odegrają automaty, planszówki, darty i inne gry. W sąsiedztwie natomiast znajdować się będą barber shop oraz studio tatuażu.

Do tej pory w kamienicy na Marszałkowskiej, odbyło się już jedno otwarcie – niespełna dwa miesiące temu oficjalnie przywitaliśmy Warmut, czyli bar z szeroką selekcją wermutów oraz przekąsek. Wszyscy ci, którzy odwiedzili to miejsce, na pewno zwrócili uwagę na intrygujący napis „Ciąg Dalszy Nastąpi…”, który od dawna zapowiadał, że coś szykuje się na kolejnym piętrze.

gram bar

Nowym miejscem na rozrywkowej mapie Warszawy, jest Gram – bar, w którym napijemy się rzemieślniczych piw i innych alkoholi, w otoczeniu maszyn z grami, dartów, planszówek i innych atrakcji. Goście będą mieli możliwość sprawdzić się w grach, które największą popularność utrzymywały w latach 70 i 80. Wśród gier Arcade znajdą się takie klasyki jak Pac-Man, Space Invaders czy Pinball. Gram, wnętrzem i klimatem nawiązywać będzie do czasów, w których powstawały wymienione gry, tym samym przyjmując charakter retro i vintage. Pojawi się również kilka wyrazistych elementów cyrkowych.

gram bar warszawa

Na tym samym piętrze, w bliskim sąsiedztwie z Gramem, znajduje się The Urban Beard Barber Shop, z największą jak do tej pory ilością stanowisk (aż sześć!) i z bogatym asortymentem kosmetyków do pielęgnacji brody i włosów. Wnętrza ozdobił cyrkowy mural, wykonany przez ilustratora Krystiana Ścigalskiego, znanego pod pseudonimem Why-Duck.  Natomiast zaraz obok można usłyszeć maszynkę tatuatorską, której dźwięk dobiega do nas z The Urban Beard Tattoo – studia tatuaży, gdzie rotacyjnie stacjonować będą tatuatorzy z różnych miast.

gram bar warszawa

Wchodząc na drugie piętro, zapomnicie co to nuda! Zadbają o to, GRAM i sąsiadujące z nim lokale. A to jeszcze nie koniec atrakcji, jakie pojawią się we wnętrzach zabytkowego MDMu!

 

Ciekawe miejsca w Warszawie, popularne miejscówki, recenzje nowych miejsc. Restauracje w Warszawie. Nietypowe miejsca w Warszawie. Przestrzenie które zachwycają i które warto odwiedzić. Poznaj ciekawe miejsca w Warszawie i sam polecaj je innym dzięki najpopularniejszemu blogowi w Warszawie – WaszaWawa.pl Kina w Warszawie, repertuar, teatry, spektakle, koncerty w Warszawie. Na blogu WaszaWawa znajdziesz wszystkie najbardziej potrzebne Ci informacje. Oprócz tego dzięki WaszaWawa.pl, poznasz ciekawe miejsca w Warszawie. Od restauracje w Warszawie, po kluby i modne miejscówki. Doradzę Ci gdzie zjeść gdzie zjeść w Warszawie, Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? lub gdzie spędzić fajny wieczór z przyjaciółmi.