Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Nocny Market będzie działał także w czwartki!

W każdy wiosenno-letni weekend, perony dawnego dworca Warszawa Główna Osobowa zamieniają się w targ kulinarny czynny do późnych godzin wieczornych. Dla fanów street foodu po zmroku, Nocny Market przygotował gratkę – od 1 czerwca działać będzie także w czwartki!

Nocny Market otwarty będzie również w czwartki!

Lato tuż tuż, a z ciepłych wieczorów żal nie korzystać – Nocny Market wydłuża więc kulinarny weekend o jeden dzień! 1 czerwca to data nieprzypadkowa – wtedy wypada nie tylko Dzień Dziecka, ale i pierwszy czwartek przez urodzinami Marketu, który otworzył się 3 czerwca zeszłego roku.

Wystawcy gastronomiczni:

Souvlak, Dogidog, Patrami Deli, Tel Aviv Urban Food, Ed Red, Koreanka, Omami, Abyssinia, Hocio Vegan Hot Dogs (Mickey Rotten by Michał Gniłka), Mąka i Woda, Taco Libre, Shoku, Warung Jakarta, Soul Food, Raj, Kraken Rum Bar, Koszykowa 31, Shabu Shabu, Weranda Bistro, Miss Mellow, Viet Street Food, Słodka Przyczepa, Lody Melody, Asian Food Foundation, Kuchnia gruzińska i ukraińska

Nocny Market otwarty będzie również w czwartki!

+ STACJA AZJA – stoiska z autentyczną kuchnią azjatycką serwowaną przez właścicieli knajpek, działających na co dzień na giełdzie w Wólce Kosowskiej czy przy ul. Bakalarskiej

Wystawcy lifestyle:

KABAK, Embassy Rowery, NCzekolada

Nocny Market otwarty będzie również w czwartki!

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami!