Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Niebo rusza z nowym sezonem. Sprawdź co będzie się działo ?

Po wakacyjnej przerwie warszawskie Niebo otwiera się na nowy sezon z obfitującym we wszechstronne wydarzenia repertuarem. Zapowiada się niebiańska jesień!

Nadszedł czas błogostanu! W pełnej krasie powraca Niebo, czyli unikatowa przestrzeń w centrum Warszawy, w której pod jednym dachem mieści się intrygujący klub nocny, tętniący życiem dom kultury, pierwsza w Polsce restauracja hawajska – Raj w Niebie, a wkrótce również, dotąd skryta i enigmatyczna, część z klimatycznym barem, kameralnymi imprezami i wystawami sztuki.

Niebo Warszawa

Od końca września startuje niebiański sezon z bogatym repertuarem i wieloma niespodziankami w zanadrzu. Na pierwszym planie – to, na co
wszyscy czekali, czyli jedyne w swoim rodzaju imprezy z najlepszym line-up’em i upojną atmosferą. Tej jesieni nie może zabraknąć kultowych cyklów jak Wysłannicy Niebios, czy też Słodkie lata 90. Ale oprócz nich, na żądną niesztampowej rozrywki publikę, czeka kilka świeżych i niespotykanych dotychczas konceptów imprezowych. Z pewnością zaskoczą i urzekną zarówno stałych bywalców jak i nowo przybyłych.

Kolejne miesiące obfitować będą również w doznania stricte muzyczne. Niebiańska scena koncertowa stale się rozwija i wkrótce rozpocznie szereg występów zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd. Już niebawem usłyszymy na żywo między innymi The Fruitcakes, Lapalux’a, Mount Kimbie, Mikromusic, Hidden Orchestra czy też Natalię Przybysz. A to dopiero początek – dużo więcej muzycznych zapowiedzi jeszcze przed nami!

Ponadto, w jesiennym repertuarze obowiązkowo znajdą się pokazy filmowe na oryginalnym ekranie, zachowanym po dawnym kinie, które mieściło się w miejscu Nieba. Kalendarium wypełnią także spektakle, zarówno stacjonującego tu Teatru XL jak i innych grup teatralnych i tanecznych. A wielbiciele mody i stylu będą znów mogli wyposażyć swoje szafy w najlepsze okazy mody vintage i retro podczas targów Warsaw Vintage Market.

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie