Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Niebo obchodzi swoje drugie urodziny! Zapowiada się gorący weekend!

Wiele upojnych nocy, niezliczona liczba nieziemskich zachwytów i bezmiar uciech. Warszawskie NIEBO rozpoczyna trzeci rok uprzyjemniania czasu imprezowiczom i rozpieszczania stołecznych hedonistów. Drugie niebiańskie urodziny już  w najbliższą sobotę 14/04.

Czas świętować – NIEBO obchodzi urodziny! To już dwa lata minęły od pierwszego otwarcia niebiańskich wrót i rozpoczęcia błogiego okresu hulanki i rozpusty. Za nami bezmiar przetańczonych nocy, niezliczona ilość upojnych uniesień, wiele szalonych imprez, urzekających koncertów i inspirujących wydarzeń kulturalnych. A w zabytkowej kamienicy przy Nowym Świecie wciąż tętni życie i zabawa.

Nieustannie przybywa tu okazji do miłego spędzenia czasu, a niebiański kompleks rozwija się i rozrasta. Rozpoczynając od nietuzinkowej przestrzeni kulturalno-imprezowej, do pakietu dołączyła pierwsza w Polsce restauracja z kuchnią hawajską, Raj w Niebie. Niedawno otwarta została również bardziej kameralna część barowa – otulone złotem, schowane za czerwoną kotarą, Piekło nad Niebem. A na tym z pewnością NIEBO nie poprzestanie! Z pewnością dalej będziemy Was gościć, bawić i rozpieszczać wszechstronnym repertuarem.

Skupmy się jednak na teraźniejszości, już w najbliższą sobotę zapraszamy na huczne świętowanie drugich urodzin. Tej nocy, jak na urodziny przystało, zaprosiliśmy wielu wybitnych dj-ów, którzy zadbają o pierwszorzędną selekcję muzyczną na dwóch scenach. Niebiański parkiet wypełnią dźwięki serwowane przez ekipę w składzie: Dj NOZ, I Say Mikey, Rapperoni, Princess Rap, Kuvau, Dj Panda, Heights Beats i Czarlson, a w Piekle nad Niebem: Nowosad, NuCasa, Vinylstealer i Niko Damn. Nie może Was zabraknąć!

Przed imprezą zapraszam również na koncertowe wprowadzenie do niebiańskiej zabawy. Wystąpi jeden z najbardziej cenionych i oryginalnych artystów na polskiej scenie alternatywnej i elektronicznej – Baasch!

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie