Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Warszawskie Niebo obchodzi swoje pierwsze urodziny!

Niebo kończy pierwszy rok – zapraszam do wspólnego świętowania! Za nami dwanaście miesięcy tańców, zabaw i uciech na niebiańskim parkiecie, które przypieczętujemy fenomenalnym weekendem urodzinowym. 7-8 kwietnia, Niebo.

Przetańczony, wyśpiewany, pełen szczęśliwości i uniesień… To był piękny rok! Wiele kolejnych migocze na horyzoncie, ale zanim przyjdą, uczcijmy wspólnie pierwsze urodziny. Swoje święto NIEBO będzie celebrować nie mniej hucznie niż pozostałe okazje. Czeka Was cały weekend pełen muzycznych atrakcji. Dwie noce euforycznej zabawy, galaktyki upojenia i niebiańskich zachwytów nastąpią w drugi weekend kwietnia.

Pierwszy dzień uświetni live act reprezentantów legendarnego C2C: Pfel & Greem, którzy są niekwestionowanymi wirtuozami turntablizmu i zwycięzcami wielu międzynarodowych mistrzostw dj-skich. Obok francuskich gości, na scenie pojawią się przedstawiciele Kokafellaz: Spisek Jednego, Eklektik i Homer, a także Zeppy Zep i Yorüba. Drugiego dnia, na sobotni deser, pobawimy się przy setach ulubionych, lokalnych dj-ów: DJ NOZ, iRobot (aka Igor z Last Robots), Nowosad, Princess Rap, Kuvau, Rapperoni oraz Kox. Wszystkiego niebiańskiego!

NIEBO – wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino
i wiele innych. NIEBO na Ziemi, NIEBO w Warszawie.

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie