Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Na co do kina? Sześć premier w tym tygodniu!

Aż sześć nowym filmów wejdzie na ekrany warszawskich kin. Na co warto wybrać się w najbliższy piątek? Zobaczcie premiery ostatniego weekendu lipca!

Na co do kina? | ATOMIC BLOND

Charlize Theron ponownie jako wojownicza kobieta. Tym razem jako brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów. Na ekranie oprócz Theron pojawiają się James McAvoy i John Goodman.

WaszaWawa.pl poleca na co do kina.

Na co do kina? | KEDI – SEKRETNE ŻYCIE KOTÓW

O historii tureckich kotów mogliście przeczytać już wcześniej na moim blogu. Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie!

WaszaWawa.pl poleca na co do kina.

Na co do kina? | MAŁA WIELKA STOPA

Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy.

Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą niezwykle konsekwencje. Chłopak, podobnie jak jego tata, posiada pewne supermoce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Na ekranie: Filip Rogowski, Piotr Grabowski, Jakub Szydłowski

Na co do kina? | WILDE MAUS

Znany krytyk muzyczny Georg, na skutek cięcia kosztów w wydawnictwie, zostaje zwolniony z pracy. Utrata etatu jest dla niego tak upokarzająca, że nie jest w stanie przyznać się do porażki swojej dużo młodszej żonie Johannie.

Tego samego wieczora Johanna stawia pod znakiem zapytania męskość męża, nieopatrznie sugerując, że jego plemniki się starzeją, co może być powodem, dla którego od trzech lat nie może zajść w ciążę. Co jeszcze gorszego może się wydarzyć? Zdesperowany Georg poprzysięga zemstę byłemu pracodawcy.

 

Na co do kina? | WOJNA O PLANETĘ MAŁP

W trzecim filmie z przebojowej serii Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik.

Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety. Na ekranie: Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn