Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

MAM TAK SAMO JAK TY czyli w tym mieście to grzech być przeciętnym – Premiera w Teatrze TrzyRzecze‎

Mam tak samo jak Ty to spektakl o mnie i o tobie. Uchodźcach z Radomia, Suwałk, Rzeszowa, miejsc nieistotnych, pogardzanych i wyśmiewanych. To o nas. W mieście jak ocean, w wynajętych klitkach, w Mordorze i na Zbawiksie. Współcześni budowniczy piramid.

„Cztery dziewczyny, trzy pokoje wynajętego mieszkania. Studiujemy, chwytamy się doraźnych zajęć, wchodzimy w przelotne związki. Z wiarą, że to tylko na chwilę, a potem wyśni się upragniony „warszawski sen”. To „teraz” to tylko stadium larwalne, a potem przemienimy się w motyle. Odpychamy od siebie myśl, że można zostać muszką owocówką.”

W tym mieście to grzech być przeciętnym.

Piosenki Meli Koteluk, Anny Jantar, Bajmu, Radiohead, Łony i Webbera, Świetlików śpiewane na żywo, w nieoczekiwanych aranżacjach stanowią komentarz do opowieści o pokoleniu wchodzącym w życie, ich oczekiwaniach i zderzeniu z rzeczywistością. Umowy śmieciowe, rozpad więzi rodzinnych, egzystencjalna samotność, kompleks prowincjusza i zachłyśnięcie się życiem metropolii.

To o nas – migrujących w poszukiwaniu szczęścia do Warszawy, Londynu, Brukseli nie pamiętając, że nie da się uciec od siebie.
Nieważne jak daleko się wyjechało.

PREMIERA 26 maja
SPEKTAKL 27 maja
bilety: www.trzyrzecze.pl

MAM TAK SAMO JAK TY
tekst/reżyseria: Konrad Dulkowski
występują: Beata Kacprzyk, Marta Sroka, Sebastian Cybulski
zespół muzyczny: Marek Twardowski – perkusja, Piotr Grzegrzółka – bas, Tomasz Paradowski – gitara
aranżacje piosenek: Piotr Chociej
kostiumy: Karolina Suboczewska

 

Zastanawiasz się na co do teatru? WaszaWawa to aktualny repertuar teatrów w Warszawie. Premiery teatralne, wydarzenia artystyczne w Warszawie, koncerty. Właśnie tu! Szukasz informacji co w warszawskich teatrach? Gdzie kupisz tanie bilety do teatru? WaszaWawa to najlepsze spektakle, przedstawienia teatralne, zapowiedzi oraz premiery. Bądź na bieżąco z wydarzeniami. Teatr – najważniejsze spektakle. Premiery, ostatnie spektakle. Sceny amatorskie i niezwykłe widowiska. Teatr państwowy, teatr prywatny czy teatr amatorski. Tu znajdziesz darmowe informacje o biletach na spektakle i wydarzeniach około teatralnych. Szukasz informacji o tym co w Warszawie. Poznaj WaszaWawa najlepszy blog z darmową bazą imprez w Warszawie! Wydarzenia, imprezy, atrakcje. Darmowe imprezy, koncerty, zaproszenia na imprezy