Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Marcin Dorociński w komedii Małżeńskie porachunki w kinach od 7 kwietnia – zobacz zwiastun!

Małżeńskie porachunki to brawurowa komedia z Marcinem Dorocińskim w przebojowej roli zabójcy na zlecenie! Film, który po pierwszym weekendzie wyświetlania stał się hitem w Danii, trafi do naszych kin 7 kwietnia, a już teraz prezentujemy polski zwiastun produkcji.

Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.

W obsadzie komedii znaleźli się Ulrich Thomsen (Festen, Bracia, W lepszym świecie, Komuna, serial Banshee) i Nicholas Bro (Zakochani widzą słonie, Dobre serce, Nimfomanka, Mężczyźni i kurczaki, serial Most nad Sundem) oraz Mia Lyhne (Szef wszystkich szefów) i Lene Maria Christensen (Bracia, Strasznie szczęśliwi). Partneruje im jeden z najlepszych polskich aktorów, Marcin Dorociński (Rewers, Róża, Miłość, Jack Strong, serial Pakt), dla którego to już kolejna duża rola w zagranicznej produkcji.

Małżeńskie porachunki w kinach od 7 kwietnia!

 

Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.