Loading Posts...

Kanadyjski duet Majid Jordan wystąpi w marcu w stolicy!

Majid Jordan to kanadyjski duet muzyczno-producencki, który zwrócił uwagę samego Drake’a. W skład grupy wchodzi Majid Al Maskati i Jordan Ullman. Na stałe współpracują z OVO Sound (wytwórnią, której założycielem jest znany raper Drake oraz producent Noah „40” Shebib).

Członkowie grupy spotkali się studiując na Uniwersytecie w Toronto. Już wówczas wypuścili swoją pierwszą EP-kę „Afterhours” na portalu SoundCloud pod pseudonimem Good People.

W 2013 Majid Jordan współprodukowali i współtworzyli singiel Drake’a „Hold On, We’re Going Home”, który stał się przebojem na całym świecie.

Oprócz współpracy z Drake’em, sporym osiągnięciem artystycznym młodych muzyków okazała się EP-ka „A Place Like This” z 2014 roku, wysoko oceniona przez recenzentów. Album Majid Jordan promowała singiel „My Love” z gościnnym udziałem Drake’a, utrzymany w atmosferze klimatycznego popu z elektroniką. Na drugiego singla wybrana została piosenka „Something About You”.

Nadchodzący koncert będzie pierwszym występem duetu w naszym kraju. Nie możecie tego przegapić!

Data: 2018-03-24 (sobota)
Miasto: Warszawa
Miejsce: NIEBO
Adres: ul. Nowy Świat 21
Bilety: 79 zł / 90 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.ebilet.pl,www.ticketpro.plwww.ticketmaster.pl, going.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn


Leave a Comment