Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Loro kino repertuar

Loro – Sorrentino powraca w ironicznym obrazie o Silvio Berlusconim!

Po międzynarodowym sukcesie Wielkiego piękna, Paolo Sorrentino znów zaskakuje i powraca na ekrany z prowokacyjnym komediodramatem Loro. W roli głównej ulubiony aktor reżysera – Toni Servillo, tym razem jako Silvio Berlusconi, miliarder, skandalista, potentat przemysłu medialnego i wieloletni premier Włoch znany ze swojego ekscentrycznego stylu życia i słabości do rozpustnych przyjęć, które świat poznał pod nazwą „bunga bunga”.

Loro docenili krytycy filmowi oraz publicyści. Włoskie media jednogłośnie podkreślały nie tylko mistrzostwo realizacji i doskonałe aktorstwo. Paolo Sorrentino nie zawiódł. Autorzy recenzji zwracają uwagę na żywiołowe reakcje kinowej publiczności: film budzi ogromne emocje.

Loro sorrentino

Zapowiadany jako film o Silvio Berlusconim Loro okazał się pełną ironii opowieścią o władzy jako takiej: w całej jej moralnej pustce i śmieszności. Berlusconi jest tylko jednym z bohaterów filmu.

Co jest przedmiotem największego ludzkiego pożądania? Miłość? Seks? Pieniądze? Nieograniczona władza? A może można mieć to wszystko, a do tego jeszcze powszechną miłość i uznanie?

W sieci zadebiutował pierwszy teaser filmu. W zaledwie półminutowym materiale widzimy wszystko, do czego przyzwyczaił nas już Sorrentino w swoich wcześniejszych filmach. Po raz kolejny czeka nas zrealizowana z rozmachem produkcja, pełna energii, z hipnotyzującą muzyką w tle.

 Loro 2018 film

Poprzednim pełnometrażowym tytułem włoskiego reżysera był nominowany do Oscara oraz zaprezentowany w Konkursie Głównym MFF Cannes film „Młodość”, zdobywca Europejskich Nagród Filmowych dla najlepszego filmu, reżysera i za rolę męską . W zeszłym roku Sorrentino zrealizował dla telewizji HBO świetnie przyjęty serial „Młody papież”, z Judem Law w tytułowej roli.

 

Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.