Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Kuba Korczak zaprasza do akcji! Wesprzyj Tatarską Jurtę na Targu Śniadaniowym.

Kuba Korczak to szef kuchni, promotor produktów wyjątkowych oraz organizator wydarzeń i wypraw kulinarnych. Juror, ekspert, ambasador oraz wykładowca akademii kulinarnych w całym kraju. Kuba jest również promotorem ruchu Slow Food, żywności ekologicznej i leczniczej, który zaprasza Was na wyjątkowe spotkanie.

kuba korczak kucharz

Kuba Korczak jest m.in twórcą konkursu „Produkt Regionalny – Mistrzostwa Kulinarne im. Hanny Szymanderskiej” oraz festiwalu GOOD FOOD FEST. Po 15 latach ściśle związanych z gastronomią obecnie zajmuje się organizacją wydarzeń kulinarnych. Tym razem wydarzeniem do którego chce Was zachęcić jest kolejny weekend z warszawskim Targiem Śniadaniowym, na którym szef kuchni będzie zbierał środki na odbudowę Tatarskiej Jurty.

 

 

„Dzisiejszej nocy spłonął nasz dom i miejsce, które gościło i dawało radość nie tylko nam. To tu powstawał słynny pierekaczewnik, którego smakiem zachwycaliśmy się wszyscy. Teraz potrzebujemy pomocy.”

 

21 zastępów straży gasiło pożar gospodarstwa Tatarska Jurta w Kruszynianach na Podlasiu. Podczas pożaru w budynku byli jego właściciele i kilkunastu turystów. Właścicielka Tatarskiej Jurty Dżenneta Bogdanowicz nie może uwierzyć w to co się stało. Straty wyceniane są na milion złotych. Wesprzyj zbiórkę Pomagamy Tatarskiej Jurcie, aby rodzina Dżennety mogła wszystko na nowo odbudować i dzielić się smakami i radością, która nie spłonęła razem z dobytkiem. Możesz to zrobić klikając w link lub podczas najbliższego Targu Śniadaniowego

 

 

 

Ciekawe miejsca w Warszawie, popularne miejscówki, recenzje nowych miejsc. Restauracje w Warszawie. Nietypowe miejsca w Warszawie. Przestrzenie które zachwycają i które warto odwiedzić. Poznaj ciekawe miejsca w Warszawie i sam polecaj je innym dzięki najpopularniejszemu blogowi w Warszawie – WaszaWawa.pl Kina w Warszawie, repertuar, teatry, spektakle, koncerty w Warszawie. Na blogu WaszaWawa znajdziesz wszystkie najbardziej potrzebne Ci informacje. Oprócz tego dzięki WaszaWawa.pl, poznasz ciekawe miejsca w Warszawie. Od restauracje w Warszawie, po kluby i modne miejscówki. Doradzę Ci gdzie zjeść gdzie zjeść w Warszawie, Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? lub gdzie spędzić fajny wieczór z przyjaciółmi.