Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą. Chciałbyś dowiedzieć się więcej o moim blogu lub potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się ze mną pisząc na adres e-mail: waszawawa [at] gmail.com

waszawawa

WaszaWawa to blog i aplikacja, które na bieżąco będą informować Cię o najciekawszych imprezach w Warszawie. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, tych którzy szukają informacji o koncertach, repertuarze filmowym, spektaklach. WaszaWawa to mapa wydarzeń dzięki, której nie tylko dowiesz się o tym co dzieje się w Warszawie, ale również gdzie np. zjeść dobry lunch czy romantyczną kolację. Dowiesz się dużo o ciekawych miejscach związanych ze stolicą ale również i ludziach którzy tu mieszkają.

Co w Warszawie – niezbędny przewodnik po wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Warszawie.

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach.

Teatr – jedna aplikacja, najważniejsze spektakle. Premiery, ostatnie spektakle. Sceny amatorskie i niezwykłe widowiska.

Kino – Kochasz kino niszowe? WaszaWawa to idealna aplikacja dla Ciebie i Twoich znajomych. Masz ochotę wybrac się do multipleksu? Dzięki WaszaWawa poznasz bieżący repertuar. Zainstaluj już dziś!

Wystawy – międzynarodowi artyści, sztuka współczesna, folklor lokalny. Wszystkie najważniejsze wystawy w jednej aplikacji.

Miejsca – szukasz idealnego miejsca na randkę? Nie wiesz gdzie zjeść? Szukasz rekomendacji na dobry obiad? Tu dowiesz się o najciekawszych miejscach w stolicy.