Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

kolonia sielce warszawa

Kolonia Sielce Home – 40 apartamentów na Mokotowie

Kolonia Sielce Home to kameralny budynek zlokalizowany w dzielnicy Mokotów, w rejonie Sielc. Ideą Inwestora było stworzenie eleganckiej, współczesnej zabudowy współgrającej z korzeniami architektonicznymi rejonu Sielc – klasyczną, niską zabudową mieszkaniową z lat 50.

Inwestycja, starannie przygotowana i planowana od lat, jest urzeczywistnieniem wizji właścicieli o stworzeniu eleganckiej zabudowy dyskontującej najlepsze zalety lokalizacji, jak również wzajemnie uzupełniającej się funkcjonalnie przestrzeni wtopionej w charakter jednego z najatrakcyjniejszych miejsc Warszawy.

Kolonia Sielce

Do współpracy przy realizacji przedsięwzięcia zaproszeni zostali profesjonalni i renomowani partnerzy. Za koncepcję wraz z dokumentacją projektową odpowiada warszawskie biuro architektoniczne PIG Architekci. Pracowania jest autorem projektów budynków mieszkaniowych, biurowych oraz użyteczności publicznej na terenie całej Polski, takich jak: Izba Skarbowa w Poznaniu, stadionów w Olsztynie i Chorzowie, Nowego Terminala Pasażerskiego Portu Lotniczego w Gdańsku czy Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Generalnym Wykonawcą inwestycji jest UNIBEP S.A. – jedno z największych przedsiębiorstw budowlanych w Polsce. Przedsiębiorstwo działa w segmencie budownictwa mieszkaniowego, handlowo-usługowego, ogólnego oraz zamówień publicznych. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 8 kwietnia 2008 r.

kolonia sielce mokotów

Kolonia Sielce Home znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Chorwackiego. W pobliżu znajdują się liczne parki – Łazienki Królewskie, Morskie Oko, Park Sielecki. Inwestycja składa się z dwóch części – Kolonia Sielce Home i Kolonia Sielce Office, które dzięki przemyślanej architekturze zostały oddzielone funkcjonalnie i technicznie w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze warunki mieszkańcom oraz pracownikom biur.

Odległość od ścisłego centrum wynosi ok. 5 km. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana – łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Założeniem projektu było zapewnienie mieszkańcom wysokiego standardu. Mając to na względzie inwestycja charakteryzuje się dbałością o detal i estetyką wykończenia oraz wysoką jakością użytych materiałów.

Prestiżowa lokalizacja budynku, dbałość i estetyka wykończenia, wysoka jakość użytych materiałów. Każdy z 40 apartamentów posiada przestronną loggię lub duży taras. Przemyślana konstrukcja loggii zapewnia pożądaną intymność i komfort akustyczny, a mieszkańcom z widokiem na Skwer Chorwacki bezpośrednią bliskość przyrody i widok na zielone korony drzew. Loggie posiadają przeszklone balustrady, dzięki czemu zieleń skweru naturalnie przenika do wnętrza mieszkań. Zaprojektowane loggie mają wymiary od 4,82m² do 15,42m², a tarasy od 68m² do 108m².

kolonia sielce home

Wyważona architektura budynku współgra z otoczeniem i stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią nowoczesność i szanują tradycje. Każdy z apartamentów posiada wygodną loggię wykończoną ręcznie formowanymi płytkami. Na ostatnim piętrze przewidziane są wysokie mieszkania oraz przynależące do nich duże tarasy. Istnieje możliwość łączenia lokali.

 

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.