Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

kino luna repertuar

Kino Luna obchodzi swoje 56 urodziny. Przedpremierowy pokaz komedii w prezencie.

Kino Luna jest kinem studyjnym, inicjującym projekty artystyczne, integrującym środowiska artystyczne oraz promującym kulturę niekomercyjną. Repertuar kina stanowią premiery i filmy artystyczne nagradzane na polskich i międzynarodowych festiwalach filmowych. Oprócz działalności repertuarowej, kino organizuje, bądź jest gospodarzem licznych imprez i wydarzeń, m.in. przeglądów i festiwali filmowych, pokazów, spektakli, koncertów, spotkań z artystami, wernisaży, programów edukacyjnych oraz projektów dla dzieci i seniorów.

kino luna bilety

Pierwszy seans w kinie Luna odbył się 22 lipca 1962 r. Od tej pory Kino Luna przyciąga kolejne rzesze wiernych widzów, skupiając wokół siebie lokalną społeczność. Jest wyjątkowym punktem na mapie Warszawy, dzięki swojej atmosferze, którą tworzą: historia, położenie, wnętrze i pracujący w nim ludzie. Od lipca 2014 r. kinem zarządza spółka Projekt Kino.

Kino Luna na przestrzeni lat otrzymało szereg prestiżowych nagród, m. in. najbardziej pozytywnego kina w Warszawie czy tytułu Kina Roku 2014 w plebiscycie Warszawiaki. Zostało też wyróżnione jako Miejsce Przyjazne Seniorom przez obywatelskich audytorów programu certyfikowania „Kreatorzy standardu” prowadzonego przez Fundację Zaczyn i Urząd m.st. Warszawy.

Kino luna ceny biletów

W najbliższą niedzielę Kino Luna obchodzić będzie swoje 56 urodziny! Z tej okazji będziecie mogli zobaczyć przedpremierowy pokaz filmu „JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEWCZYNA MI NA PRYWATKACH”, napijecie się wina oraz zjecie przepyszny tort. W programie również czeka na Was impreza w kosmicznym klimacie.

 

Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.