Loading Posts...

Kiermasz Nietrafionych Prezentów w Warszawie

Kolejny raz dostałeś na święta skarpety? Piąty raz z rzędu Mikołaj przyniósł Ci tę samą książkę? Pod choinką znalazłaś trzy szaliki w kratkę? Nietrafiony prezent? No co Ty nie powiesz! Jest na to sposób – weź to, co dostałeś ze sobą na Adę i wymień swój nietrafiony prezent na coś wymarzonego!

Nietrafione prezenty to nie wszystko z czym będzie można się u nas wystawić. Jeżeli masz w domu rzeczy, które już nie są Ci potrzebne, a komuś innemu mogą się przydać – wpadaj. Jeżeli robisz rzeczy i myślisz o tym, żeby je opchnąć – też zapraszamy. Nasz kiermasz to zimowa wersja letniej garażówki czy jak kto woli – pchlego targu. Wymiana lub sprzedaż za grosze – taki jest plan!

A.D.A. PUŁAWSKA
ul. Puławska 37 | Warszawa
27 stycznia | 12:00 – 16:00
Osoby, które chcą się wystawić, niech wysyłają zgłoszenia na adres: [email protected]

A.D.A. PUŁAWSKA to mieszczący się przy ulicy Puławskiej 37 w Warszawie Aktywny Dom Alternatywny, pełniący funkcję autonomicznego centrum społeczno-kulturalnego. Swoją działalność A.D.A. PUŁAWSKA opiera w całości na oddolnej aktywności społecznej.Przyjmując zasadę non-profit, przy Puławskiej 37 stworzona została przestrzeń wspierająca niekomercyjne działania społeczne i kulturalne, inicjowane przez niezależne jednostki, grupy i organizacje. Wszystkie osoby zaangażowane w A.D.A. PUŁAWSKA działają tu jako wolontariusze i wolontariuszki.

Obecnie w A.D.A. PUŁAWSKA funkcjonują: świetlica, sala koncertowo-teatralna, kino, biblioteka, galeria, sitodruk, freeshop (wymiennik), infoszop, warsztat rowerowy, sala lekcyjna, ogródek miejski oraz pracownie i warsztaty.


Leave a Comment