Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

To już dziś! Rusza jubileuszowa edycja Restaurant Week

Już dziś staruje 10. edycja Restaurant Week, która po raz pierwszy potrwa aż 12 dni. Szefowie kuchni ponad 400. najlepszych restauracji zapraszają na trzydaniowe doświadczenie restauracyjne oraz niespodziankę pod postacią aperitifu. W samej Warszawie, w wydarzeniu uczestniczy ponad 80 restauracji. Rezerwacje są dostępne na stronie www.RestaurantWeek.pl w festiwalowej cenie 49 zł.

Motywem przewodnim jubileuszowej edycji jest „Okazja do świętowania”. Przez niespełna dwa tygodnie, Goście festiwalu będą mieli niepowtarzaną szansę na rozpieszczenie kubków smakowych w 82. restauracjach w stolicy. Wydarzenie dedykowane kulturze świętowania, celebrowania każdej ważnej chwili przy restauracyjnym stole, zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach. Jesienna odsłona Restaurant Week to przede wszystkim szereg niespodzianek przygotowanych dla wszystkich Gości m.in. pod postacią aperitifu. Po raz kolejny, równolegle z festiwalem odbędą się dwa wydarzenia towarzyszące tj. „Kurs wiedzy o winie – Hiszpania: najważniejsze szczepy” w restauracji Nowina, oraz pierwsze w Polsce indyjskie śniadania w India Express.

Restaurant Week

Festiwal Restaurant Week jest cyklicznym ogólnopolskim wydarzeniem prezentującym najlepsze polskie Restauracje. W ciągu zaledwie dwóch i pół roku z weekendowego wydarzenia w stolicy stał się największym kulinarnym wydarzeniem w kraju, w którym udział wzięło już ponad ćwierć miliona Gości w ponad 30. miastach. Najlepsi w kraju Szefowie Kuchni przygotowują każdorazowo trzydaniowe popisowe menu festiwalowe (przystawka, danie główne, deser) w wyjątkowej cenie 49 zł.

Lista festiwalowych Restauracji w Warszawie

ArtBistro Stalowa 52, Basil&Lime, Benihana, Bez Tytułu, Biała – zjedz i wypij, Bistro Z, Bohemia, Bombaj Masala Centrum, Bombaj Masala Mokotów, Brooklyn, Casablanca, Chianti, Dos Tacos, Drukarnia, Dyletanci, Ed Red, El Popo, Elixir by Dom Wódki, Enoteka Polska, Fat Buddha, Flambeeria, Florentin, Focaccia Ristorante, Fontanna, Ibis Kitchen Warszawa, Jackpot, Kieliszki na Hożej, Kieliszki na Próżnej, Klub Spatif, Koko & Roy, Kuchnia Warszawska, L’Arc Varsovie, L’Olivo, La DolceVita, La Tomatina, Lazy Dog, Le Cedre 61, Le Cedre 84, Mandala Centrum, Mandala Mokotów, Mech, Meltemi, MOMU, Munja, Na Lato, NOVO2 Warszawa Centrum, Nowina, Oliva, Osteria, Porca Misteria, Przegryź, Przy Zamku, Raj w Niebie, Reforma, Regina Bar, Repubblica Italiana, Rico’s Concept, Rozbrat 20,Ruza Roza, Santorini, Sketch w Teatrze Wielkiem, Słony, Smaki Warszawy, Soto Sushi Śródmieście, Soto Sushi Ursynów, Superiore, Szara Eminencja x Ursynów, Szklarnia, Tandoor, Thai Me Up!, The Bell, The Cool Cat, U Tato, Warszawski Sznyt, Warung Jakarta, Weranda Bistro, Winestone Warszawa Centrum, Winestone Warszawa Grand, Zachodni Brzeg, Orzo.

Restaurant Week

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami!