Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Brodka, Natalia Przybysz i wielu innych na Juwenaliach Artystycznych

W drugi weekend maja Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie zmieni się w studenckie miasteczko festiwalowe! 11 i 12 maja 2018 odbędą się Juwenalia Artystyczne.

W magiczny świat braku problemów zapraszają studenci warszawskich uczelni: muzycznej, plastycznej i teatralnej.

W tym roku motywem przewodnim imprezy będzie BAJKA! Poszukamy wspomnień i emocji z czasów dzieciństwa i trochę ubarwimy naszą szarą rzeczywistość! Staniemy się prawdziwymi „Homo Ludens” i udowodnimy, że nie ma to jak dobra zabawa!

Twórczość artystyczną też można rozumieć jako grę i zabawę. Staną się one motywami przewodnimi wystawy studentów Akademii Sztuk Pięknych – instalacji, interwencji przestrzennych, warsztatów i performensów przez oba juwenaliowe dni. Sam proces tworzenia będzie można śledzić na interaktywnym „Placu Zabaw”. który stanie na uczelnianym dziedzińcu. A w jego sąsiedztwie odbędzie się prawdziwa Uczta Idei, gdzie w cyklu dyskusji rozmawiać będziemy o sztuce i kulturze w Polsce.

Pierwszego dnia Juwenaliów w Sali Koncertowej UMFC zagra tradycyjnie Studencka Orkiestra Symfoniczna, wykonując w tym roku największe przeboje z filmów Disneya, Pixara i Burtona. Za strefę gastro odpowiadać będzie Grupa Instynkt Creative Group wraz ze swoimi konceptami: Aioli, Banjaluka i Momu. Toast za pomyślność Uniwersytetu będzie można wznieść z samym Magnificencją Rektorem!

Wieczorami IMPREZA przenosić się będzie do parku za uczelnią, czyli na popularny Skwer Wodiczki. Na dwie noce stanie się on nocną salą koncertową, w której wystąpią MIKROMUSIC, BRODKA, BOVKSA i NATALIA PRZYBYSZ. Bajkowy klimat utrzyma się (prawie) do białego rana!
JUWENALIA ARTYSTYCZNE 2018

11-12 maja 2018 (piątek, sobota), 12:00 – 02:00
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, ul. Okólnik 2, Warszawa
Bilety na koncert o 19:00 w Sali Koncertowej do kupienia od 16.04.2018 na umfc.bilety24.pl lub w kasie. Na pozostałe wydarzenia, w tym imprezę plenerową, wstęp wolny.

Szczegółowy program dostępny jest na: chopin.edu.pl

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie.