Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

jak poślubić milionera film

Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak poślubić milionera od 29 listopada na ekranach kin.

Przyjaźń jest kobietą i nosi dwa imiona: Alicja i Marta. W komedii romantycznej Jak poślubić milionera w role Alicji i Marty wcieliły się dwie przyjaciółki – Małgorzata Socha i Anita Sokołowska. „Relacja Marty i Alicji w filmie Jak poślubić milionera jest bardzo ciepła i przyjacielska. Fajnie nam się to grało, ponieważ z Małgosią bardzo się lubimy i szybko poczułyśmy energię prawdziwej przyjaźni. To dzięki temu ta nasza relacja jest bardzo naturalna” – tak o filmie opowiada Anita Sokołowska. Jej postać – filmowa Marta – dla Alicji, głównej bohaterki filmu, jest jak siostra – wyciąga ją z kłopotów, pomaga stanąć na nogi i zawsze widzi w niej osobę, którą może się stać, a nie tą, którą jest. Z takim wsparciem walka o miłość i szczęście jest o wiele łatwiejsza.

jak poślubić milionera cda

Jak poślubić milionera to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwym związku. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn?

Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce?  Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?  Odpowiedź na te pytania w kinach już 29 listopada.     

jak poślubić milionera kina

Na ekranie: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz, Katarzyna Kwiatkowska.

 

 

Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kiniejakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.