Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

I tak Cię kocham

I tak Cię kocham to najlepsze filmowe otwarcie 2018 roku

Marzenia się spełniają. Kumail Nanjiani jak Hugh Grant w komedii romantycznej I tak cię kocham. W kinach od 5 stycznia.

„Mógłbym tu i teraz wyrecytować cały film” – mówi Kumail Nanjiani o filmie „Cztery wesela i pogrzeb”. Komik, odtwórca głównej roli w komedii romantycznej I tak cię kocham, zakochał się w stand-upie po obejrzeniu monologu Hugh Granta wygłoszonej na weselu nr 1. Nanjiani dokładnie tak o tym mówi: „To był pierwszy stand – up, w którym się zakochałem. Dzięki tej scenie zostałem komikiem. Na początku praktycznie naśladowałem Hugh Granta…”.

Znany z serialu „Dolina Krzemowa” Kumail Nanjiani wystąpił w komedii romantycznej I tak cie kocham u boku Zoe Kazan. W rolach drugoplanowych wystąpili słynny komik – Ray Romano (serial „Wszyscy kochają Raymonda”) i zdecydowanie za rzadko pojawiająca się na ekranie laureatka Oscara za „Fortepian” – Holly Hunter.

I tak cię kocham, uznane za jedną z najzabawniejszych komedii romantycznych dekady (Variety), było odkryciem festiwalu Sundance, zdobyło nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stało się wielkim przebojem amerykańskim kin, obecnie zaś bije rekordy popularności na świecie.

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

I tak cię kocham podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.

I tak cię kocham jak „Cztery wesela i pogrzeb?”. Porównaj sam. Komedia romantyczna I tak cię kocham w kinach od 5 stycznia

 

 

Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.