Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Havana Cafe Bar

Jakub Jóźwicki śladami nowych miejsc w stolicy. Havana Cafe Bar powróciła na Żoliborz.

Z lipcopadem to niestety jest tak, że pomimo najszczerszych chęci i krótkiej garderoby, to ciężko usiąść gdzieś na zewnątrz by cieszyć się słońcem i smakować nie tylko letnią aurę. Takiego problemu nie ma natomiast El żoliborska Havana Cafe Bar, która po kilkudziesięciu latach otworzyła się ponownie przy Słowackiego 16/18. Jej wyjątkowy taras, ale przede wszystkim kuchnia, sprawiają, że na Żoliborz przyjeżdżają z różnych zakątków stolicy i coraz trudniej dostać wolny stolik.

Havana żoliborz

Havana Cafe Bar od kilku dni tłumnie przyjmuje swoich gości, serwując im wegetariańskie i wegańskie potrawy. Co prawda jest jeszcze za wcześnie aby wyrokować, ale są spora szanse, że Havana Cafe Bar stanie się kulinarną wizytówką Żoliborza. Już teraz widać, że tłumnie pojawiający się goście, odwiedzają ją kolejny raz, a przecież dopiero co lokal został otwarty.

Havana Cafe Bar godziny otwarcia

Renomę bezmięsnej kuchni podkreśla obecność Marii Przybyszewskiej, która w Havana Cafe Bar odpowiada za kartę i rozpieszczanie podniebień gości i pomimo „skromnego” zestawu, udaje jej się to robić z sukcesem.

Havana Cafe Bar to miejsce w którym kuchnia podzielona jest na dwa segmenty. Stałe śniadania i lunche serwowane do godziny 16.00. Za posiłek zapłacimy od 16 do 22 złotych. Z kolei od godzin popołudniowych można wpaść na wege pizze. Do wyboru mamy sześć rodzai w cenie od 22 złotych do 30 złotych.

Havana Cafe Bar słowackiego

Havana to również miejsce z pokaźną regałem win, rzemieślniczych piw i ciekawa karta napoi bezalkoholowych, więc jeżeli szukacie pomysłu na wieczór ze znajomymi to Havana Cafe Bar, będzie dla Was idealna propozycją gdzie możecie spokojnie posiedzieć i zrelaksować się po pracy!

Havana Cafe Bar rezerwacje

Havana Cafe Bar wege

wege pizza

restauracja wege w warszawie

 

 

Ciekawe miejsca w Warszawie, popularne miejscówki, recenzje nowych miejsc. Restauracje w Warszawie. Nietypowe miejsca w Warszawie. Przestrzenie które zachwycają i które warto odwiedzić. Poznaj ciekawe miejsca w Warszawie i sam polecaj je innym dzięki najpopularniejszemu blogowi w Warszawie – WaszaWawa.pl Kina w Warszawie, repertuar, teatry, spektakle, koncerty w Warszawie. Na blogu WaszaWawa znajdziesz wszystkie najbardziej potrzebne Ci informacje. Oprócz tego dzięki WaszaWawa.pl, poznasz ciekawe miejsca w Warszawie. Od restauracje w Warszawie, po kluby i modne miejscówki. Doradzę Ci gdzie zjeść gdzie zjeść w Warszawie, Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? lub gdzie spędzić fajny wieczór z przyjaciółmi.