Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

grunt i woda bulwar flotylii wiślanej

Lato nad Wisłą – Grunt i Woda rusza z nowym sezonem!

Nadwiślańskie serce Warszawy – Grunt i Woda mieści się między mostem Poniatowskim, a Płytą Desantu. Na dobre wpisał się już w wypoczynkowy klimat Warszawy. Stał się miejscem, w którym wszyscy chętnie spędzają wolny czas – nie tylko miłe wieczory, ale i poranki. Grunt i Woda to letnie centrum wiedzy biznesowo-szkoleniowej o przedsiębiorczości i start’upach. Dodatkowo szerzy wiedzę o idei Super Food, misji zdrowego żywienia i dbania o  środowisko, a to wszystko na eco-gruncie w samym sercu Warszawy.

Jest to pierwsze miejsce w Warszawie, które jest przyjazne środowisku. Dzięki własnemu ogrodowi i pergolom sprawia, że Wisła wybuchła zielenią. Lokal jest otwarty i przyjazny wszystkim spacerowiczom, imprezowiczom, i ich pupilom (miski z wodą) zapewnia również udogodnienia osobom niepełnosprawnym w postaci (podestów, podjazdów, toalet dla niepełnosprawnych); rowerzystom (stojaki na rowery).

grunt i woda warszawa

Czym się jeszcze wyróżnia? Grunt i Woda Jest jedynym lokalem nad Wisłą z pełną infrastruktura dla rodzin i dzieci – do ich dyspozycji oddana została wielka przestrzeń z piaskiem i zabawkami – eksperymentalne pole piaskowe, dodatkowo wielki ogród (100 m kwadratowych) w którym regularnie w każdy weekend są prowadzone bezpłatnie animacje dla dzieci oraz warsztaty.

Dla wszystkich pracusiów przygotowana została przestrzeń co-workingowa w pełni wyposażona: w stoły, ławy, rzutnik i projektor multimedialny. Miejsce idealne do tego aby popracować lub zorganizować konferencje.

 grunt i woda miejsce w warszawie

Oferta kulturalna Grunt i Woda jest również skrojona dla wielu odbiorców – swoje miejsce znajda tu fani jazzu (w każdy wtorek muzyka na żywo). Miłośnicy gorących rytmów zaglądają tu w każdy czwartek gdyż wtedy na parkiecie dominuje salsa, a z głośników płyną rytmy wprost z gorącej Kuby. W tym sezonie czwartki upłyną również pod hasłem Bałkańskich Balang oraz Rocka and Rollowych Nocy. Wszystkim wydarzeniom towarzyszy muzyka na żywo oraz szereg innych atrakcji o których warto wiedzieć.

grunt i woda

O Nadwiślańskich Świtach w Grunt i Woda słyszał już chyba każdy. Znakomici Dj i muzyka do białego rana. Weekendy z kolei są  bardzo rodzinne – w każdą sobotę i niedziele od 11:00-16:00 animacje dla dzieci. W tym samym czasie będą również prowadzone warsztaty kulinarne z szefowa kuchni Anią Klajmon – co może zainteresować nieco starszych bywalców nadwiślańskich bulwarów. Wszystkie atrakcje są prowadzone bezpłatnie. Ukoronowaniem każdego tygodnia jest niedziela – tego dnia przez cały sezon letni  odbywa się Jazz Bruch nad Wisłą – w opcji płacisz raz i jesz ile chcesz (11:00-15:00).

12 maja (sobota) godz. 21:00 oficjalnie otwarcie Grunt i Woda! Gwiazdą wieczoru będzie Warsaw Motown Orchestra i NICK SINCKLER na wokalu!

Muzycy tego projektu tworzą jedyną w sowim rodzaju orkiestrę w stylu Motown Records (Music Mind). Przypomnienie niepowtarzalnych i nieprzemijalnych amerykańskich brzmień muzyki rozrywkowej to specjalność tego zespołu.

 

Ciekawe miejsca w Warszawie, popularne miejscówki, recenzje nowych miejsc. Restauracje w Warszawie. Nietypowe miejsca w Warszawie. Przestrzenie które zachwycają i które warto odwiedzić. Poznaj ciekawe miejsca w Warszawie i sam polecaj je innym dzięki najpopularniejszemu blogowi w Warszawie – WaszaWawa.pl Kina w Warszawie, repertuar, teatry, spektakle, koncerty w Warszawie. Na blogu WaszaWawa znajdziesz wszystkie najbardziej potrzebne Ci informacje. Oprócz tego dzięki WaszaWawa.pl, poznasz ciekawe miejsca w Warszawie. Od restauracje w Warszawie, po kluby i modne miejscówki. Doradzę Ci gdzie zjeść gdzie zjeść w Warszawie, Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? lub gdzie spędzić fajny wieczór z przyjaciółmi.