Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Grand Bazar

Świąteczna edycja GRAND BAZAR tym razem w dawnym Domu Partii!

Gotowi na grudzień, Mikołajki i sezon na prezenty?  Jeżeli już rozglądacie się za pomysłami na prezenty to zapraszam Was na GRAND BAZAR na Nowym Świecie

Mikołajkowa edycja targów odbędzie się 30 listopada (sobota) w budynku Centrum Bankowo-Finansowego, kiedyś zwanego Domem Partii lub Białym Domem, znajdującym się przy rondzie Charles’a de Gauelle’a, pod adresem ul. Nowy Świat 6/12. Oprócz biur, na miejscu znajdują się restauracje, bary oraz przestrzeń warsztatowa. To tutaj otworzyło się nowe Charlotte!

Grand Bazar

 

W pięknej marmurowej sali znajdziecie wystawców z takich kategorii, jak moda, kosmetyki, design, rośliny, vintage. Setki pomysłów na prezenty!

Na stoiskach pojawią się młodzi twórcy z Polski i zagranicy. Swoje projekty zaprezentuje m.in. Yes to Dress, Reinkreacja, czy Ptaszek. Kupicie nie tylko ubrania, ale także biżuterię, czy torby (Candy Friday, OM jewellery). Nie zabraknie też działu vintage, który przejmą Koty Vintage Store.

Grand Bazar na Nowym Świecie

Ul. Nowy Świat 6/12

30 listopada (sobota), 11:00-19:00

Wstęp wolny

 

Grand Bazar

 

 

Ciekawe miejsca w Warszawie, popularne miejscówki, recenzje nowych miejsc. Restauracje w Warszawie. Nietypowe miejsca w Warszawie. Przestrzenie które zachwycają i które warto odwiedzić. Poznaj ciekawe miejsca w Warszawie i sam polecaj je innym dzięki najpopularniejszemu blogowi w Warszawie – WaszaWawa.pl Kina w Warszawie, repertuar, teatry, spektakle, koncerty w Warszawie. Na blogu WaszaWawa znajdziesz wszystkie najbardziej potrzebne Ci informacje. Oprócz tego dzięki WaszaWawa.pl, poznasz ciekawe miejsca w Warszawie. Od restauracje w Warszawie, po kluby i modne miejscówki. Doradzę Ci gdzie zjeść gdzie zjeść w Warszawie, Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? lub gdzie spędzić fajny wieczór z przyjaciółmi.